WooCommerce Smart Coupons 9.39.0 - en to nl-NL translation catalogue (1077 entries)

en:  &
nl-NL:  &amp;

en:  &
nl-NL:  &amp;

en:  discount
nl-NL:  korting

en:  discount on
nl-NL:  korting op

en:  discount on your entire purchase
nl-NL:  korting op je gehele aankoop

en:  on
nl-NL:  op

en:  upto %s
nl-NL:  tot %s

en: ! If things aren't going quite as expected, we're happy to help -- please reach out to
nl-NL: ! Als de dingen niet helemaal gaan zoals verwacht, helpen we je graag -- neem contact op met

en: "Coupons with Product" description
nl-NL: "Coupons met product" beschrijving

en: "Store Credit Receiver detail" form not appearing on checkout page?
nl-NL: Formulier "Ontvanger details winkelkrediet" verschijnt niet op afrekenpagina?

en: $coupon is not an object of WC_Coupon
nl-NL: $coupon is geen object van WC_Coupon

en: $item is not an object of WC_Order_Item
nl-NL: $item is geen object van WC_Order_Item

en: $item_id is required
nl-NL: $item_id is vereist

en: $key is required
nl-NL: $key is vereist

en: %1$s %2$s %3$s removed because coupon %4$s is removed.
nl-NL: %1$s %2$s %3$s verwijderd omdat coupon %4$s is verwijderd.

en: %1$s Free Shipping%2$s
nl-NL: %1$s Gratis verzending%2$s

en: %1$s coupon of %2$s
nl-NL: %1$s coupon van %2$s

en: %1$s worth of %2$s restored to coupon %3$s.
nl-NL: %1$s waarde van %2$s hersteld naar coupon %3$s.

en: %1$s worth of Store Credit restored to coupon %2$s.
nl-NL: %1$ aan Store Credit teruggestort op coupon %2$.

en: %1$s(This will add the same coupon description in all the bulk generated coupons)%2$s
nl-NL: %1$s(Dit voegt dezelfde couponbeschrijving toe aan alle in bulk gegenereerde coupons)%2$s

en: %1$s: %2$s to avoid issues related to missing data for %3$s. %4$s
nl-NL: %1$s: %2$s om problemen met ontbrekende gegevens voor %3$s te voorkomen. %4$s

en: %1$s: The coupon bulk %2$s process stopped. Please review the coupons list to check the status.
nl-NL: %1$s: Het bulkproces van coupons %2$s is gestopt. Bekijk de lijst met coupons om de status te controleren.

en: %1$s: To allow bulk generation of coupons, please make sure %2$s directory is writable.
nl-NL: %1$s: Om bulkgeneratie van coupons mogelijk te maken, moet u ervoor zorgen dat de map %2$s beschrijfbaar is.

en: %1$s: To ensure %2$s and %3$s work correctly, contact your system administrator or host provider to resolve below:
nl-NL: %1$s: Om ervoor te zorgen dat %2$s en %3$s correct werken, neemt u contact op met uw systeembeheerder of hostprovider om het onderstaande op te lossen:

en: %1$s: You are using a custom coupon style which is planned to be removed from the plugin in upcoming versions. New, improved styles & colors are added in the version 4.9.0. We would request you to choose a color scheme & a style for coupon from the newly added colors & styles. You can do this from %2$s.
nl-NL: %1$s: Je gebruikt een aangepaste coupon stijl die zal worden verwijderd uit de plugin in de komende versies. Nieuwe, verbeterde stijlen &amp; kleuren zijn toegevoegd in versie 4.9.0. We willen je vragen om een kleurenschema &amp; een stijl voor coupons te kiezen uit de nieuw toegevoegde kleuren &amp; stijlen. Je kunt dit doen vanaf %2$s.

en: %1$sWooCommerce Smart Coupons is inactive.%2$s The %3$sWooCommerce plugin%4$s must be active for the Smart Coupons to work. Please %5$sinstall & activate WooCommerce &raquo;%6$s
nl-NL: %1$sWooCommerce Smart Coupons is inactief.%2$s De %3$sWooCommerce plugin%4$s moet actief zijn om de Smart Coupons te laten werken. Gelieve %5$sWooCommerce te installeren &amp; activeren"%6$s

en: %s &minus; Database update required
nl-NL: %s - Database-update vereist

en: %s - Coupon Personal Data Eraser
nl-NL: %s - Coupon wissen van persoonlijke gegevens

en: %s - Coupon Personal Data Exporter
nl-NL: %s - Coupon exporteur van persoonlijke gegevens

en: %s - Order Personal Data Eraser
nl-NL: %s - Persoonlijke gegevens wissen bestellen

en: %s - Order Personal Data Exporter
nl-NL: %s - Persoonlijke gegevens exporteren

en: %s - User Personal Data Eraser
nl-NL: %s - Persoonlijke gegevens gebruiker wissen

en: %s - User Personal Data Exporter
nl-NL: %s - Exporteur van persoonlijke gebruikersgegevens

en: %s Balance
nl-NL: %s Saldo

en: %s Because PayPal doesn't accept discount on shipping & tax.
nl-NL: %s Omdat PayPal geen korting accepteert op verzendkosten en belastingen.

en: %s Free Shipping
nl-NL: %s Gratis verzending

en: %s Used
nl-NL: %s gebruikt

en: %s Used:
nl-NL: %s Gebruikt:

en: %s are being
nl-NL: %s worden

en: %s database update completed. Thank you for updating to the latest version!
nl-NL: %s database update voltooid. Bedankt voor het bijwerken naar de nieuwste versie!

en: %s discount is inclusive of tax
nl-NL: %s korting is inclusief belasting

en: %s discount on anything you want.
nl-NL: %s korting op alles wat je wilt.

en: %s discount on entire store.
nl-NL: %s korting op de hele winkel.

en: %s has been added to your cart!
nl-NL: %s is toegevoegd aan je winkelmandje!

en: %s include tax?
nl-NL: %s inclusief belasting?

en: %s is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
nl-NL: %s is de database op de achtergrond aan het bijwerken. Het bijwerken van de database kan even duren, dus wees geduldig.

en: %s of
nl-NL: %s van

en: %s sent successfully.
nl-NL: %s succesvol verzonden.

en: &
nl-NL: &amp;

en: (Add to store and email generated coupons to recipients)
nl-NL: (Voeg toe aan winkel en e-mail gegenereerde coupons naar ontvangers)

en: (Copy)
nl-NL: (Kopie)

en: (Does not add to store, but creates a .csv file, that you can
nl-NL: (Voegt niet toe aan de opslagplaats, maar maakt een .csv-bestand dat u kunt

en: (Note: It's recommended to keep it Disabled)
nl-NL: (Opmerking: Het is aanbevolen om het uitgeschakeld te houden)

en: (optional)
nl-NL: (optioneel)

en: (prefix or suffix with up to three letters work best)
nl-NL: (een voor- of achtervoegsel van maximaal drie letters werkt het beste)

en: . If still the issue persist, temporarily de-activate all plugins except WooCommerce & Smart Coupons. Re-check the issue, if the issue still persists, contact us (from the link at the end of this page). If the issue goes away, re-activate other plugins one-by-one & re-checking the fields, to find out which plugin is conflicting.
nl-NL: . Als het probleem zich nog steeds voordoet, schakel dan tijdelijk alle plugins uit, behalve WooCommerce &amp; Smart Coupons. Als het probleem zich nog steeds voordoet, neem dan contact met ons op (via de link aan het einde van deze pagina). Als het probleem niet meer optreedt, kun je andere plugins een voor een opnieuw activeren en de velden opnieuw controleren om erachter te komen welke plugin het probleem veroorzaakt.

en: . Replace www.mysite.com with your own site URL and replace discount5 with the your coupon code.
nl-NL: . Vervang www.mysite.com door de URL van uw eigen site en vervang discount5 door uw couponcode.

en: <strong>WooCommerce Smart Coupons</strong> lets customers buy gift certificates, store credits or coupons easily. They can use purchased credits themselves or gift to someone else.
nl-NL: Met <strong>WooCommerce Smart Coupons</strong> kunnen klanten eenvoudig cadeaubonnen, tegoedbonnen of kortingsbonnen kopen. Ze kunnen gekochte tegoeden zelf gebruiken of aan iemand anders cadeau doen.

en: About Smart Coupons
nl-NL: Over Smart Coupons

en: Account endpoints > Coupons
nl-NL: Account eindpunten &gt; Coupons

en: Acknowledgement email
nl-NL: E-mail met ontvangstbevestiging

en: Act before the offer expires.
nl-NL: Handel voordat de aanbieding verloopt.

en: Action
nl-NL: Actie

en: Actions
nl-NL: Acties

en: Active for x payments
nl-NL: Actief voor x betalingen

en: Add Coupon
nl-NL: Coupon toevoegen

en: Add new coupon category
nl-NL: Nieuwe couponcategorie toevoegen

en: Add product details
nl-NL: Productgegevens toevoegen

en: Add products to cart
nl-NL: Producten aan winkelwagen toevoegen

en: Add taxonomy restriction
nl-NL: Taxonomie beperking toevoegen

[ctx: Add to Cart button text]
en: Add to Cart
nl-NL: In winkelwagen

en: Add to store
nl-NL: Toevoegen aan winkel

en: Added by coupon
nl-NL: Toegevoegd door coupon

en: Additional text below the title.
nl-NL: Extra tekst onder de titel.

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
nl-NL: Categorieën

[ctx: Admin notice message displayed after scheduling a coupon expiry reminder]
en: Expiry reminder scheduled for this coupon.
nl-NL: Vervaldatum herinnering gepland voor deze coupon.

en: Advanced restrictions - payment, shipping, location, user roles, product attributes
nl-NL: Geavanceerde beperkingen - betaling, verzending, locatie, gebruikersrollen, productkenmerken

en: Aelia Currency Switcher for WooCommerce
nl-NL: Aelia Valutaswitcher voor WooCommerce

en: After applying the coupon, do these also...
nl-NL: Na het toepassen van de coupon, doe je deze ook...

en: All coupon categories
nl-NL: Alle couponcategorieën

en: All qualifying products
nl-NL: Alle in aanmerking komende producten

en: All set, Begin import?
nl-NL: Alles klaar, beginnen met importeren?

en: Allow schedule sending of coupons?
nl-NL: Planning van het verzenden van coupons toestaan?

en: Allow selling %s at discounted price
nl-NL: Verkoop %s met korting toestaan

en: Allow sending of coupons to others
nl-NL: Het versturen van coupons naar anderen toestaan

en: Allow the buyer to send coupons to someone else.
nl-NL: Laat de koper coupons naar iemand anders sturen.

en: Allow users to choose when multiples are added on the above.
nl-NL: Laat gebruikers kiezen wanneer er meerderen worden toegevoegd aan het bovenstaande.

en: Allowed emails
nl-NL: Toegestane e-mails

en: Allowed locations
nl-NL: Toegestane locaties

en: Allowed user roles
nl-NL: Toegestane gebruikersrollen

en: Already uploaded CSV to the server?
nl-NL: CSV al geüpload naar de server?

en: Amaranth red
nl-NL: Amarant rood

en: Amount
nl-NL: Bedrag

en: An error has occurred. Please try again later.
nl-NL: Er is een fout opgetreden. Probeer het later nog eens.

en: An error occurred:
nl-NL: Er heeft zich een fout voorgedaan:

en: Apply
nl-NL: Toepassen

en: Apply before tax
nl-NL: Toepassen vóór belasting

en: Apply discount on
nl-NL: Korting toepassen op

en: Apply multiple coupons via URL
nl-NL: Meerdere coupons toepassen via URL

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
nl-NL: Weet je zeker dat je de geselecteerde items wilt verwijderen? Als je de voorraad van dit artikel eerder hebt verlaagd, of als deze bestelling is ingediend door een klant, moet je de voorraad van het artikel handmatig herstellen.

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
nl-NL: Weet je zeker dat je de toegang tot deze download wilt intrekken?

en: Are you sure you want to stop the coupon bulk %s process? Click OK to stop.
nl-NL: Weet je zeker dat je het coupon bulk %s proces wilt stoppen? Klik op OK om te stoppen.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
nl-NL: Weet je zeker dat je deze restitutie wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
nl-NL: Weet je zeker dat je deze belastingkolom wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Are you sure you wish to process store credit refund? This action cannot be undone.
nl-NL: Weet je zeker dat je de restitutie wilt verwerken? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
nl-NL: Weet je zeker dat je deze terugbetaling wilt verwerken? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Attach a gift of any value (free or paid product) to a particular coupon. Here, instead of a discount, a product is redeemed for the coupon code.
nl-NL: Koppel een geschenk van elke waarde (gratis of betaald product) aan een bepaalde coupon. Hier wordt in plaats van een korting een product ingewisseld voor de couponcode.

en: Attention!
nl-NL: Attentie!

en: Auto Generate Coupon
nl-NL: Automatisch coupon genereren

en: Auto apply coupons
nl-NL: Coupons automatisch toepassen

en: Auto apply?
nl-NL: Auto toepassen?

en: Auto generate?
nl-NL: Automatisch genereren?

en: Auto generated coupon email
nl-NL: Automatisch gegenereerde coupon-e-mail

en: Automatic deletion
nl-NL: Automatisch verwijderen

en: Automatic payment for subscription renewals
nl-NL: Automatische betaling voor abonnementsverlengingen

en: Available Coupons & %s
nl-NL: Beschikbare coupons &amp; %s

en: Available Coupons & Store Credits
nl-NL: Beschikbare kortingsbonnen en tegoedbonnen

en: Available Coupons (click on a coupon to use it)
nl-NL: Beschikbare coupons (klik op een coupon om deze te gebruiken)

en: Available coupons are not visible on Cart, Checkout & My Account page?
nl-NL: Beschikbare coupons zijn niet zichtbaar op de pagina Winkelwagen, Afrekenen &amp; Mijn account?

en: Available placeholders: %s
nl-NL: Beschikbare plaatshouders: %s

en: Awesome, you successfully auto-generated a coupon! Are you having a great experience with
nl-NL: Geweldig, je hebt met succes een coupon automatisch gegenereerd! Heb je een geweldige ervaring met

en: Balloon
nl-NL: Ballon

en: Basic
nl-NL: Basis

[ctx: Batch failed error message]
en: Failed batch action: %1$s. Error: %2$s
nl-NL: Mislukte batchactie: %1$s. Fout: %2$s

[ctx: Batch stopped error message]
en: Batch stopped due to health status in task.
nl-NL: Batch gestopt vanwege gezondheidsstatus in taak.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
nl-NL: Voordat u uw importbestand kunt uploaden, moet u de volgende fout oplossen:

en: Billing
nl-NL: Facturering

en: Billing Locations
nl-NL: Locaties voor facturering

en: Billing period for the subscription.
nl-NL: Factureringsperiode voor het abonnement.

en: Black Friday
nl-NL: Zwarte vrijdag

[ctx: Block editor]
en: Available Coupons (click on a coupon to use it)
nl-NL: Beschikbare coupons (klik op een coupon om deze te gebruiken)

[ctx: Block editor]
en: Deliver coupon
nl-NL: Lever coupon

[ctx: Block editor]
en: Enter recipient e-mail address
nl-NL: E-mailadres ontvanger invoeren

[ctx: Block editor]
en: Gift to someone else
nl-NL: Cadeau aan iemand anders

[ctx: Block editor]
en: Message for receiver
nl-NL: Bericht voor ontvanger

[ctx: Block editor]
en: Receiver email address
nl-NL: E-mailadres ontvanger

[ctx: Block editor]
en: Send coupons to...
nl-NL: Stuur coupons naar...

[ctx: Block editor]
en: Send to different people
nl-NL: Naar verschillende mensen sturen

[ctx: Block editor]
en: Send to me
nl-NL: Stuur naar mij

[ctx: Block editor]
en: Send to one person
nl-NL: Naar één persoon sturen

[ctx: Block editor]
en: WooCommerce Smart Coupons
nl-NL: WooCommerce Slimme Coupons

[ctx: Block editor]
en: Write a message
nl-NL: Schrijf een bericht

[ctx: Block editor]
en: Your order contains coupons. What would you like to do?
nl-NL: Uw bestelling bevat kortingsbonnen. Wat wilt u doen?

[ctx: Block editor]
en: now
nl-NL: nu

[ctx: Block editor & frontend]
en: Available Coupons (click on a coupon to use it)
nl-NL: Beschikbare coupons (klik op een coupon om deze te gebruiken)

[ctx: Block editor & frontend]
en: Deliver coupon
nl-NL: Lever coupon

[ctx: Block editor & frontend]
en: Enter recipient e-mail address
nl-NL: E-mailadres ontvanger invoeren

[ctx: Block editor & frontend]
en: Free Shipping coupon
nl-NL: Coupon voor gratis verzending

[ctx: Block editor & frontend]
en: Gift to someone else
nl-NL: Cadeau aan iemand anders

[ctx: Block editor & frontend]
en: Send
nl-NL: Stuur

[ctx: Block editor & frontend]
en: Send Coupons to...
nl-NL: Stuur Coupons naar...

[ctx: Block editor & frontend]
en: Send to different people
nl-NL: Naar verschillende mensen sturen

[ctx: Block editor & frontend]
en: Send to me
nl-NL: Stuur naar mij

[ctx: Block editor & frontend]
en: Send to one person
nl-NL: Naar één persoon sturen

[ctx: Block editor & frontend]
en: Your order contains coupons. What would you like to do?
nl-NL: Uw bestelling bevat kortingsbonnen. Wat wilt u doen?

[ctx: Block editor & frontend]
en: now
nl-NL: nu

[ctx: Block editor & frontend]
en: of
nl-NL: van

en: Bulk Generate
nl-NL: Bulk genereren

en: Bulk create unique coupons & email them
nl-NL: Maak unieke coupons in bulk en e-mail ze

en: Bulk generate coupons
nl-NL: Bulkbonnen genereren

en: Bulk generation is disabled since uploads directory is not writable. Please ensure uploads directory is writable before starting bulk generate process.
nl-NL: Bulkgeneratie is uitgeschakeld omdat de uploadmap niet beschrijfbaar is. Zorg ervoor dat de uploadmap schrijfbaar is voordat u het bulkgeneratieproces start.

[ctx: Button text for retrying the update process]
en: Restart Update
nl-NL: Update opnieuw opstarten

[ctx: Button text for setting up the expiry reminder feature]
en: Set Up Now
nl-NL: Nu instellen

[ctx: Button text for the combine coupon feature]
en: Create a Combo Coupon
nl-NL: Maak een combi-coupon

en: Buy as much as you want. Flat %s off everything.
nl-NL: Koop zoveel als je wilt. Vaste kortingen op alles.

en: Buyers can send purchased coupons to anyone – right while they're checking out.
nl-NL: Kopers kunnen gekochte coupons naar iedereen sturen - terwijl ze aan het afrekenen zijn.

en: CSV file has been generated. You can download it from
nl-NL: CSV-bestand is gegenereerd. Je kunt het downloaden van

en: Calculate coupon discounts sequentially
nl-NL: Bereken coupons opeenvolgend

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
nl-NL: Lijnbelastingen berekenen? Hiermee worden belastingen berekend op basis van het land van de klant. Als er geen facturering/verzending is ingesteld, wordt het basisland van de winkel gebruikt.

en: Calculate totals based on order items, discounts, and shipping?
nl-NL: Totalen berekenen op basis van bestelde items, kortingen en verzending?

en: Call it something else! Use these to quickly change text labels through your store. <a href="https://woocommerce.com/document/smart-coupons/how-to-translate-smart-coupons/" target="_blank">Use translations</a> for complete control.
nl-NL: Noem het iets anders! Gebruik deze om snel tekstlabels in je winkel te wijzigen. <a href="https://woocommerce.com/document/smart-coupons/how-to-translate-smart-coupons/" target="_blank">Gebruik vertalingen</a> voor volledige controle.

en: Can coupon code have any spaces in the name? / My Store Credit/Gift Certificate is not working (not generating new coupon code).
nl-NL: Kunnen er spaties in de naam van de couponcode staan? / Mijn winkeltegoed/cadeaubon werkt niet (genereert geen nieuwe couponcode).

en: Cancel
nl-NL: Annuleren

en: Carolina Blue
nl-NL: Blauw Carolina

en: Cart
nl-NL: Winkelwagen

en: Cart Discount
nl-NL: Winkelwagen korting

en: Categories
nl-NL: Categorieën

en: Category
nl-NL: Categorie

en: Cheapest qualifying product in cart
nl-NL: Goedkoopste product in winkelwagen

en: Cheatin&#8217; huh?
nl-NL: Vals spelen, hè?

en: Check this box to include this message in order confirmation email.
nl-NL: Vink dit vakje aan om dit bericht op te nemen in de e-mail ter bevestiging van de bestelling.

en: Check this box to send above coupons on each renewal order.
nl-NL: Vink dit vakje aan om bovenstaande coupons bij elke verlengingsbestelling te sturen.

en: Checkout
nl-NL: Kassa

en: Chocolate
nl-NL: Chocolade

en: Choose a CSV file
nl-NL: Kies een CSV-bestand

en: Choose a color scheme for coupons.
nl-NL: Kies een kleurenschema voor coupons.

en: Choose a style for coupon on the website.
nl-NL: Kies een stijl voor een coupon op de website.

en: Choose a style for store notice on the website.
nl-NL: Kies een stijl voor de winkelaankondiging op de website.

en: Choose order status which will trigger the auto-generation of coupon, if the order contains product which will generate the coupon.
nl-NL: Kies de bestelstatus die de automatische coupongeneratie activeert als de bestelling een product bevat dat de coupon genereert.

en: Choose whether to validate the quantity, cart-wise or product-wise
nl-NL: Kies of u de hoeveelheid per kaart of per product wilt valideren

en: Choose which format of email to send.
nl-NL: Kies welk formaat e-mail u wilt verzenden.

en: Chosen
nl-NL: Gekozen

en: Christmas
nl-NL: Kerst

en: Clear Smart Coupons Cache
nl-NL: De cache van Smart Coupons wissen

en: Click here to download a sample
nl-NL: Klik hier om een voorbeeld te downloaden

en: Click to copy
nl-NL: Klik om te kopiëren

en: Click to select coupon code.
nl-NL: Klik om een couponcode te selecteren.

en: Click to toggle
nl-NL: Klik om te schakelen

en: Click to visit store. This coupon will be applied automatically.
nl-NL: Klik om naar de winkel te gaan. Deze coupon wordt automatisch toegepast.

en: Colors
nl-NL: Kleuren

en: Combine emails
nl-NL: E-mails combineren

en: Combined auto generated coupons email
nl-NL: Gecombineerde e-mail met automatisch gegenereerde coupons

en: Configure any denomination Gift Cards
nl-NL: Elke waarde Gift Cards configureren

en: Configure discounted price Gift Cards
nl-NL: Giftcards met korting configureren

en: Configure fixed denomination Gift Cards
nl-NL: Cadeaubonnen met een vaste waarde configureren

en: Copied!
nl-NL: Gekopieerd!

en: Copy
nl-NL: Kopie

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
nl-NL: Factuurgegevens kopiëren naar verzendgegevens? Hiermee worden alle momenteel ingevoerde verzendgegevens verwijderd.

en: Copy coupon code
nl-NL: Couponcode kopiëren

en: Copy coupon shareable link and apply via URL
nl-NL: Kopieer coupon deelbare link en pas toe via URL

en: Copy the following link and share it to apply this coupon via URL.
nl-NL: Kopieer de volgende link en deel deze om deze coupon toe te passen via URL.

en: Copy this coupon code
nl-NL: Kopieer deze couponcode

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
nl-NL: Kan geen toegang verlenen - de gebruiker heeft mogelijk al toestemming voor dit bestand of het e-mailadres voor facturering is niet ingesteld. Controleer of het e-mailadres voor facturering is ingesteld en of de bestelling is opgeslagen.

en: Could not locate WooCommerce
nl-NL: Kan WooCommerce niet vinden

en: Coupon %s is valid for a new user only, hence removed.
nl-NL: Coupon %s is alleen geldig voor een nieuwe gebruiker, daarom verwijderd.

en: Coupon Amount
nl-NL: Coupon Bedrag

en: Coupon Category
nl-NL: Categorie Coupons

en: Coupon Code
nl-NL: kortingscode

en: Coupon Code:
nl-NL: Couponcode:

en: Coupon Data
nl-NL: Coupongegevens

en: Coupon Description
nl-NL: Coupon Beschrijving

en: Coupon For
nl-NL: Coupon Voor

en: Coupon Import Error
nl-NL: Fout bij importeren coupon

en: Coupon Is Visible Storewide
nl-NL: Coupon is overal zichtbaar

en: Coupon Message
nl-NL: Couponbericht

en: Coupon Received
nl-NL: Coupon ontvangen

en: Coupon Title Prefix
nl-NL: Coupon titel voorvoegsel

en: Coupon Title Suffix
nl-NL: Coupon titel achtervoegsel

en: Coupon Validity
nl-NL: Geldigheid coupon

en: Coupon amount, email & message entered for gift card receiver
nl-NL: Couponbedrag, e-mail &amp; bericht ingevoerd voor ontvanger cadeaubon

en: Coupon bulk generation
nl-NL: Bulkbonnen genereren

en: Coupon categories
nl-NL: Coupon categorieën

en: Coupon code %1$s has been removed. It is valid only for %2$s: %3$s. You can change the payment method from the %4$s page.
nl-NL: Couponcode %1$s is verwijderd. Deze is alleen geldig voor %2$s: %3$s. Je kunt de betaalmethode wijzigen op de pagina %4$s.

en: Coupon code %1$s is valid only for %2$s: %3$s. You can change payment method from the %4$s page.
nl-NL: Couponcode %1$s is alleen geldig voor %2$s: %3$s. U kunt de betalingsmethode wijzigen op de pagina %4$s.

en: Coupon code generated for you
nl-NL: Couponcode voor je gegenereerd

en: Coupon code passed via URL
nl-NL: Couponcode doorgegeven via URL

en: Coupon creation failed, could not find original coupon: %d
nl-NL: Coupon aanmaken mislukt, kan originele coupon niet vinden: %d

en: Coupon creation failed, could not find original coupon: %s
nl-NL: Coupon aanmaken mislukt, kan originele coupon niet vinden: %s

en: Coupon delivery date and time is a required field.
nl-NL: De leveringsdatum en -tijd van de coupon is een verplicht veld.

[ctx: Coupon description]
en: This is a dummy Smart Coupons coupon for email previews.
nl-NL: Dit is een dummy Smart Coupons coupon voor e-mail previews.

en: Coupon emails
nl-NL: Coupon e-mails

en: Coupon expiry time
nl-NL: Vervaldatum coupon

[ctx: Coupon field description]
en: Select coupons that can be used in conjunction with this coupon.
nl-NL: Selecteer coupons die samen met deze coupon kunnen worden gebruikt.

[ctx: Coupon field description]
en: Select coupons that cannot be used in conjunction with this coupon.
nl-NL: Selecteer coupons die niet gebruikt kunnen worden in combinatie met deze coupon.

[ctx: Coupon field label]
en: Coupon(s) can be used with
nl-NL: Coupon(s) kunnen worden gebruikt met

[ctx: Coupon field label]
en: Coupon(s) can’t be used with
nl-NL: Coupon(s) kunnen niet worden gebruikt met

[ctx: Coupon field placeholder]
en: Search for a coupons…
nl-NL: Zoek naar een coupon...

en: Coupon import
nl-NL: Coupon importeren

en: Coupon is not valid for the
nl-NL: Coupon is niet geldig voor de

en: Coupon passed in URL
nl-NL: Coupon doorgegeven in URL

en: Coupon removed. There is no credit remaining in %s.
nl-NL: Coupon verwijderd. Er is geen tegoed meer in %s.

en: Coupon shareable link
nl-NL: Coupon deelbare link

en: Coupon usage limit has been reached.
nl-NL: De limiet voor het gebruik van coupons is bereikt.

en: Coupon value same as product's price?
nl-NL: Is de waarde van de coupon gelijk aan de prijs van het product?

en: Coupon will apply only if any of the selected payment methods are used during checkout.
nl-NL: Coupon is alleen van toepassing als een van de geselecteerde betaalmethoden wordt gebruikt tijdens het afrekenen.

en: Coupon will apply only if any of the selected shipping methods are used during checkout.
nl-NL: Coupon is alleen van toepassing als een van de geselecteerde verzendmethoden wordt gebruikt tijdens het afrekenen.

en: Create and gift Store Credit / Gift Cards
nl-NL: Maak en schenk Store Credit / Cadeaubonnen

en: Crimson Breeze
nl-NL: Karmijnrode bries

en: Currently, Smart Coupons is compatible with %s. But it is not compatible with any other multi-currency plugin or with WPML.
nl-NL: Op dit moment is Smart Coupons compatibel met %s. Maar het is niet compatibel met een andere multi-currency plugin of met WPML.

en: Custom Style
nl-NL: Aangepaste stijl

en: Custom colors
nl-NL: Aangepaste kleuren

en: Customer Email
nl-NL: Klant e-mail

en: Customers can apply store credit on a subscription during purchase of subscription. If the same store credit has sufficient balance, it'll keep applying it to renewals till the remainder in store credit is higher than renewal price. Customers will be able to apply store credit only during signup. They will not get an option to apply store credit in renewals. But if the store credit will not have sufficient balance to pay for the renewals, then the order will go into pending mode. Now when the customer will go to pay for this renewal order, they'll get an option to apply store credit again. To activate the subscription again, the customer will have to pay for the renewals. When the customer is paying for the renewals from their account, then in that process they can use the same store credit which didn't have the sufficient balance, again & pay for the remaining amount.
nl-NL: Klanten kunnen winkeltegoed toepassen op een abonnement tijdens de aankoop van het abonnement. Als hetzelfde winkeltegoed voldoende saldo heeft, zal het blijven worden toegepast op verlengingen totdat het resterende winkeltegoed hoger is dan de verlengingsprijs. Klanten kunnen winkeltegoed alleen toepassen tijdens het inschrijven. Ze zullen geen optie krijgen om tegoed toe te passen bij verlengingen. Maar als het tegoed niet voldoende is om de verlengingen te betalen, dan wordt de bestelling in de wachtstand gezet. Wanneer de klant nu voor deze verlenging gaat betalen, krijgt hij de optie om opnieuw een tegoedbon toe te passen. Om het abonnement weer te activeren, moet de klant de verlengingen betalen. Als de klant voor de verlengingen van zijn account betaalt, dan kan hij in dat proces hetzelfde winkeltegoed dat niet voldoende saldo had, opnieuw gebruiken en voor het resterende bedrag betalen.

en: Customize Coupons
nl-NL: Coupons aanpassen

en: Customize color scheme for coupons.
nl-NL: Kleurenschema voor coupons aanpassen.

en: Customize colors
nl-NL: Kleuren aanpassen

en: Customize coupons
nl-NL: Coupons aanpassen

en: Cutout
nl-NL: Uitgesneden

en: DIY Tour
nl-NL: Doe-het-zelf-tour

en: Days
nl-NL: Dagen

en: Deduct credit/gift before doing tax calculations
nl-NL: Trek krediet/geschenk af voordat je de belasting berekent

en: Delete Gift / Credit, when credit is used up
nl-NL: Gift / tegoed verwijderen als het tegoed op is

en: Delete the %1$s when entire credit amount is used up %2$s
nl-NL: Verwijder de %1$s wanneer het hele kredietbedrag is opgebruikt %2$s

en: Deliver
nl-NL: Lever

en: Deliver coupon
nl-NL: Lever coupon

en: Description
nl-NL: Beschrijving

en: Description:
nl-NL: Beschrijving:

en: Disable Email Restriction
nl-NL: E-mailbeperking uitschakelen

en: Disable email restriction?
nl-NL: E-mailbeperking uitschakelen?

en: Disabling this, no coupons will be auto-applied - even if any coupon has "Auto apply?" enabled.
nl-NL: Als je dit uitschakelt, worden er geen coupons automatisch toegepast - zelfs niet als "Automatisch toepassen?" is ingeschakeld voor een coupon.

en: Discount
nl-NL: Korting

en: Discount Coupons
nl-NL: Kortingsbonnen

en: Discount Type
nl-NL: Korting Type

en: Discount:
nl-NL: Korting:

en: Discover how to set up and offer gift cards in your store
nl-NL: Ontdek hoe je cadeaubonnen kunt instellen en aanbieden in je winkel

en: Display Coupons
nl-NL: Coupons weergeven

en: Display a message to user
nl-NL: Een bericht aan de gebruiker weergeven

en: Display coupon description along with coupon code (on site as well as in emails) %s
nl-NL: Couponbeschrijving samen met couponcode weergeven (zowel op site als in e-mails) %s

en: Display coupons
nl-NL: Coupons weergeven

en: Display prices during cart and checkout
nl-NL: Prijzen weergeven tijdens het winkelen en afrekenen

en: Display prices in the shop
nl-NL: Prijzen weergeven in de winkel

en: Display tax totals
nl-NL: Belastingtotalen weergeven

en: Displaying coupons
nl-NL: Coupons weergeven

en: Do not restrict auto-generated coupons to buyer / receiver email, anyone with the coupon code can use it.
nl-NL: Beperk automatisch gegenereerde coupons niet tot het e-mailadres van de koper/ontvanger, iedereen met de couponcode kan deze gebruiken.

en: Do not want to tie store credit to be used by only one customer? / Can a customer send a gift certificate to themselves to pass on to someone else?
nl-NL: Wilt u het tegoed van een winkel niet aan één klant binden? / Kan een klant een cadeaubon naar zichzelf sturen om door te geven aan iemand anders?

en: Does Smart Coupons allow printing of coupon as Gift Card?
nl-NL: Staat Smart Coupons het afdrukken van coupons als cadeaubon toe?

en: Don&#39;t Miss Out.
nl-NL: Mis het niet.

en: Download a sample.csv to confirm
nl-NL: Download een voorbeeld.csv om te bevestigen

en: Duplicate
nl-NL: Dubbele

en: Edit coupon category
nl-NL: Couponcategorie bewerken

en: Edit the main coupon which is entered in "Coupons" field of the product edit page, then go to "Usage Restrictions" > "Disable Email Restriction" and disable this setting and save the coupon.
nl-NL: Bewerk de hoofdcoupon die is ingevoerd in het veld "Coupons" van de pagina Product bewerken, ga dan naar "Gebruiksbeperkingen" &gt; "E-mailbeperking uitschakelen" en schakel deze instelling uit en sla de coupon op.

en: Email address
nl-NL: E-mailadres

en: Email auto generated coupon to recipients. One email per coupon.
nl-NL: E-mail automatisch gegenereerde coupon naar ontvangers. Eén e-mail per coupon.

en: Email auto generated coupons to recipients
nl-NL: E-mail automatisch gegenereerde coupons naar ontvangers

en: Email coupon
nl-NL: E-mail coupon

en: Email coupon to recipients
nl-NL: Coupon per e-mail naar ontvangers

en: Email heading
nl-NL: Titel e-mail

en: Email set in session successfully.
nl-NL: E-mail met succes ingesteld in sessie.

en: Email to
nl-NL: E-mail naar

en: Email to recipients
nl-NL: E-mail naar ontvangers

en: Email type
nl-NL: Type e-mail

en: Emerald Blaze
nl-NL: Smaragdgroen

en: Emerald Contrast
nl-NL: Smaragd Contrast

en: Enable
nl-NL: inschakelen

en: Enable feature to allow printing of coupons
nl-NL: Functie inschakelen voor het afdrukken van coupons

en: Enable store notice for the coupon
nl-NL: Winkelinformatie voor de coupon inschakelen

en: Enable taxes
nl-NL: Belastingen inschakelen

en: Enable the use of coupon codes
nl-NL: Het gebruik van couponcodes inschakelen

en: Enable this email notification
nl-NL: Deze e-mailmelding inschakelen

en: Enable this to allow buyers to select date & time for delivering the coupon.
nl-NL: Schakel dit in om kopers in staat te stellen datum en tijd te selecteren voor het leveren van de coupon.

en: Enable this to send coupon to recipient's email addresses, provided in imported file.
nl-NL: Schakel dit in om coupons te versturen naar de e-mailadressen van de ontvangers, die zijn opgegeven in het geïmporteerde bestand.

en: Enable/Disable
nl-NL: Inschakelen/uitschakelen

en: Ending Soon!
nl-NL: Binnenkort afgelopen!

en: Endpoint for the My Account &rarr; Coupons page
nl-NL: Eindpunt voor de pagina Mijn account &rarr; Coupons

en: Enter a name for the new attribute term:
nl-NL: Voer een naam in voor de nieuwe attribuutterm:

en: Enter a numeric value.
nl-NL: Voer een numerieke waarde in.

en: Enter location on the server
nl-NL: Locatie op de server invoeren

en: Enter more than one character to search.
nl-NL: Voer meer dan één teken in om te zoeken.

en: Enter recipient e-mail address
nl-NL: E-mailadres ontvanger invoeren

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
nl-NL: Voer tekst of attributen in door waarden te scheiden met een pijp (|).

en: Enter the email addresses of the recipients separated by comma under %1$1s. Make sure to match the count of email addresses in %2$2s to %3$3s
nl-NL: Voer de e-mailadressen van de ontvangers in, gescheiden door een komma, onder %1$1s. Zorg ervoor dat het aantal e-mailadressen overeenkomt met %2$2s tot %3$3s.

en: Error
nl-NL: Fout

[ctx: Error Please select a product.]
en: Please select a product.
nl-NL: Selecteer een product.

en: Error loading content.
nl-NL: Fout bij het laden van inhoud.

[ctx: Error message]
en: Gift sending date & time input is empty or invalid.
nl-NL: De invoer voor de verzenddatum en -tijd van het cadeau is leeg of ongeldig.

[ctx: Error message]
en: Gift sending date & time is invalid.
nl-NL: De verzenddatum en -tijd van het cadeau zijn ongeldig.

[ctx: Error message]
en: Invalid order ID.
nl-NL: Ongeldig bestel-ID.

[ctx: Error message]
en: No applicable coupons found.
nl-NL: Geen coupons gevonden.

[ctx: Error message]
en: Order not found.
nl-NL: Bestelling niet gevonden.

[ctx: Error message for failed net total update]
en: Failed to update net total for Order ID: %s
nl-NL: Mislukt bij het bijwerken van het nettototaal voor Bestel-ID: %s

[ctx: Error message for fixing order stats negative net value]
en: No order id's passed
nl-NL: Geen order-id's doorgegeven

[ctx: Error message for invalid coupon discount type]
en: Invalid coupon discount type
nl-NL: Ongeldig coupon kortingstype

[ctx: Error message for invalid nonce]
en: Invalid nonce
nl-NL: Ongeldige nonce

[ctx: Error message for invalid refund, discount, or coupon ID]
en: Invalid refund or discount amounts, or coupon ID is missing
nl-NL: Ongeldige restitutie- of kortingsbedragen, of coupon-ID ontbreekt

[ctx: Error message for invalid saved card]
en: Invalid saved card selected.
nl-NL: Ongeldige opgeslagen kaart geselecteerd.

[ctx: Error message for missing coupons]
en: No coupons found in the order. Order ID: %s
nl-NL: Geen coupons gevonden in de bestelling. Order ID: %s

[ctx: Error message for missing order]
en: Order not found. Order ID: %s
nl-NL: Bestelling niet gevonden. Order ID: %s

[ctx: Error message for nonce verification failure]
en: Nonce verification failed.
nl-NL: Nonce-verificatie mislukt.

[ctx: Error message for orders without Smart Coupon]
en: Smart Coupon not used. Order ID: %s
nl-NL: Smart Coupon niet gebruikt. Bestel ID: %s

[ctx: Error message for unauthorized access]
en: Unauthorized
nl-NL: Ongeautoriseerd

[ctx: Error message when a product does not match coupon restrictions]
en: Selected product is not valid for this coupon.
nl-NL: Geselecteerd product is niet geldig voor deze coupon.

[ctx: Error message when cart or session is missing]
en: Cart or session not available.
nl-NL: Winkelwagen of sessie niet beschikbaar.

[ctx: Error message when coupon actions are missing]
en: Coupon action not found.
nl-NL: Couponactie niet gevonden.

[ctx: Error message when coupon cannot be combined]
en: This coupon cannot be used together with one of the other coupons already applied.
nl-NL: Deze coupon kan niet worden gebruikt samen met een van de andere coupons die al zijn toegepast.

[ctx: Error message when coupon cannot be found]
en: Coupon not found
nl-NL: Coupon niet gevonden

[ctx: Error message when line item data is invalid]
en: Line item data is missing or invalid
nl-NL: Regelitemgegevens ontbreken of zijn ongeldig

[ctx: Error message when order ID is missing or invalid]
en: Order ID is missing or invalid
nl-NL: Order ID ontbreekt of is ongeldig

[ctx: Error message when order cannot be found]
en: Order not found
nl-NL: Bestelling niet gevonden

[ctx: Error message when payment method is missing in request]
en: Payment method not provided.
nl-NL: Betalingsmethode niet vermeld.

[ctx: Error message when product addition fails]
en: Failed to add product to cart.
nl-NL: Het is niet gelukt om een product aan het winkelwagentje toe te voegen.

[ctx: Error message when product is already in cart]
en: "%s" is already in your cart.
nl-NL: "%s" zit al in je winkelwagen.

[ctx: Error message when product or coupon is missing]
en: Invalid product or coupon.
nl-NL: Ongeldig product of ongeldige coupon.

[ctx: Error message when security token is invalid]
en: Invalid security token
nl-NL: Ongeldig beveiligingstoken

[ctx: Error message when the product does not exist]
en: Product not found.
nl-NL: Product niet gevonden.

[ctx: Error message when the provided coupon is invalid]
en: Coupon not found.
nl-NL: Coupon niet gevonden.

[ctx: Error processing request]
en: Error processing request.
nl-NL: Fout bij het verwerken van het verzoek.

en: Error updating checkout:
nl-NL: Fout bij het bijwerken van de kassa:

en: Error: %s Receiver&#146;s E-mail address is invalid.
nl-NL: Fout: %s E-mailadres ontvanger is ongeldig.

en: Error: Gift Card Receiver&#146;s E-mail address is invalid.
nl-NL: Fout: Het e-mailadres van de ontvanger van de cadeaubon is ongeldig.

en: Every 5 Seconds
nl-NL: Elke 5 seconden

en: Exclude
nl-NL: Exclusief

en: Exclude Attributes
nl-NL: Attributen uitsluiten

en: Exclude Product categories
nl-NL: Productcategorieën uitsluiten

en: Exclude Sale Items
nl-NL: Uitgezonderd uitverkoopartikelen

en: Exclude User Role
nl-NL: Gebruikersrol uitsluiten

en: Exclude attributes
nl-NL: Kenmerken uitsluiten

en: Exclude product IDs
nl-NL: Product-ID's uitsluiten

en: Exclude user roles
nl-NL: Gebruikersrollen uitsluiten

en: Excluded emails
nl-NL: Uitgesloten e-mails

en: Expire
nl-NL: Verlopen

en: Expires on:
nl-NL: Verloopt op:

en: Expiry Date
nl-NL: Vervaldatum

en: Expiry date
nl-NL: Vervaldatum

[ctx: Expiry reminder background processing complete info message]
en: %s Expiry Reminder background processing complete. This message will automatically disappear but after few seconds upon refresh.
nl-NL: %s Verloop herinnering achtergrondverwerking voltooid. Dit bericht verdwijnt automatisch na een paar seconden na het verversen.

en: Expiry: %s
nl-NL: Vervaldatum: %s

en: Export
nl-NL: Exporteer

en: Export to CSV
nl-NL: Exporteren naar CSV

en: FAQ / Common Problems
nl-NL: FAQ / Veelvoorkomende problemen

en: Failed to create export file.
nl-NL: Er is geen exportbestand gemaakt.

en: Failed to schedule email to "%1$s" for coupon "%2$s" received from order #%3$s.
nl-NL: Mislukt om e-mail te plannen naar "%1$s" voor coupon "%2$s" ontvangen van bestelling #%3$s.

en: Failed to schedule email to "%1$s" for coupon "%2$s".
nl-NL: Mislukt om e-mail te plannen naar "%1$s" voor coupon "%2$s".

en: Failed to update coupon receiver details in session.
nl-NL: Mislukt bij het bijwerken van de gegevens van de couponontvanger in de sessie.

en: Failed to update store credit refund details.
nl-NL: Het is niet gelukt om de restitutiegegevens van het winkelkrediet bij te werken.

en: Featured
nl-NL: Aanbevolen

en: Festive
nl-NL: Feestelijk

en: Fetch error:
nl-NL: Fout bij ophalen:

en: File format seems OK
nl-NL: Bestandsformaat lijkt OK

en: File not found %s
nl-NL: Bestand niet gevonden %s

en: File not found. Make sure the file has required permission to read and/or the file is accessible:
nl-NL: Bestand niet gevonden. Controleer of het bestand leesrechten heeft en/of toegankelijk is:

en: File uploaded OK
nl-NL: Bestand geüpload OK

en: Filter by category
nl-NL: Filter op categorie

en: Find coupons restricted to %s
nl-NL: Zoek coupons beperkt tot %s

en: Flat
nl-NL: Plat

en: Flat %s discount on everything today.
nl-NL: Vlakke % korting op alles vandaag.

en: For more details you can refer to this article: %s
nl-NL: Voor meer details kun je dit artikel raadplegen: %s

en: For new customers?
nl-NL: Voor nieuwe klanten?

en: For new user only?
nl-NL: Alleen voor nieuwe gebruikers?

en: Free Shipping
nl-NL: Gratis verzending

en: Free Shipping coupon
nl-NL: Coupon voor gratis verzending

en: Free shipping
nl-NL: Gratis verzending

en: From version 4.11.0, you can add/link coupons to product variations as well. This feature is not available in a version lower than 4.11.0.
nl-NL: Vanaf versie 4.11.0 kun je ook coupons toevoegen/koppelen aan productvariaties. Deze functie is niet beschikbaar in een versie lager dan 4.11.0.

[ctx: Frontend]
en: Deliver coupon
nl-NL: Lever coupon

[ctx: Frontend]
en: Enter recipient e-mail address
nl-NL: E-mailadres ontvanger invoeren

[ctx: Frontend]
en: Gift to someone else
nl-NL: Cadeau aan iemand anders

[ctx: Frontend]
en: Message for receiver
nl-NL: Bericht voor ontvanger

[ctx: Frontend]
en: Receiver email address
nl-NL: E-mailadres ontvanger

[ctx: Frontend]
en: Send coupons to...
nl-NL: Stuur coupons naar...

[ctx: Frontend]
en: Send to different people
nl-NL: Naar verschillende mensen sturen

[ctx: Frontend]
en: Send to me
nl-NL: Stuur naar mij

[ctx: Frontend]
en: Send to one person
nl-NL: Naar één persoon sturen

[ctx: Frontend]
en: Write a message
nl-NL: Schrijf een bericht

[ctx: Frontend]
en: Your order contains coupons. What would you like to do?
nl-NL: Uw bestelling bevat kortingsbonnen. Wat wilt u doen?

en: General
nl-NL: Algemeen

en: Generate coupon code
nl-NL: Couponcode genereren

en: Generate coupons and
nl-NL: Genereer coupons en

en: Generated %s amount
nl-NL: Gegenereerd %s bedrag

en: Generated Coupon Data
nl-NL: Gegenereerde coupongegevens

en: Generated coupons
nl-NL: Gegenereerde coupons

[ctx: Generated coupons metabox - Order edit admin page]
en: Coupons are not generated for this order. You can regenerate it from %1$s. Select an appropriate action from the %2$s dropdown menu and hit the %3$s button next to it.
nl-NL: Coupons zijn niet gegenereerd voor deze bestelling. U kunt deze opnieuw genereren vanaf %1$s. Selecteer een geschikte actie in het vervolgkeuzemenu %2$s en druk op de knop %3$s ernaast.

[ctx: Generated coupons metabox - Order edit admin page]
en: Order actions
nl-NL: Bestelacties

[ctx: Generated coupons metabox - Order edit admin page]
en: Select %s to only regenerate coupons. No email will be sent for this.
nl-NL: Selecteer %s om alleen coupons te regenereren. Hiervoor wordt geen e-mail verzonden.

[ctx: Generated coupons metabox - Order edit admin page]
en: Select %s to regenerate as well as resend coupons to the recipients via email.
nl-NL: Selecteer %s om coupons opnieuw te genereren en opnieuw via e-mail naar de ontvangers te sturen.

[ctx: Generated coupons metabox - Order edit admin page]
en: arrow
nl-NL: pijl

en: Get shareable link
nl-NL: Deelbare link krijgen

en: Getting 'Page Not Found Error' when accessing Coupons tab from My Account Page?
nl-NL: Foutmelding 'Pagina niet gevonden' bij openen van tabblad Coupons op pagina Mijn account?

en: Gift Card
nl-NL: Cadeaubon

en: Gift Card discount is inclusive of tax
nl-NL: Cadeaubon korting is inclusief BTW

en: Gift a product via coupon
nl-NL: Geef een product cadeau via een coupon

en: Gift box
nl-NL: Geschenkverpakking

en: Gift card
nl-NL: Cadeaubon

en: Gift cards
nl-NL: Cadeaubonnen

[ctx: Gift selection notice]
en: Choose your gift now with coupon %1$s! %2$s
nl-NL: Kies nu je cadeau met coupon %1$s! %2$s

[ctx: Gift selection notice link]
en: Click here to select your eligible product.
nl-NL: Klik hier om het product te selecteren dat in aanmerking komt.

en: Gift to someone else
nl-NL: Cadeau aan iemand anders

en: Give alternate singular name to Store Credit / Gift Certificate. This label will only rename Store Credit / Gift Certificate used in the Smart Coupons plugin. <a href="https://woocommerce.com/document/smart-coupons/how-to-rename-store-credit/" target="_blank"><small> [Read More] </small></a>
nl-NL: Geef een alternatieve enkelvoudige naam aan Store Credit / Kadobon. Dit label zal alleen de naam wijzigen van Store Credit / Gift Certificate gebruikt in de Smart Coupons plugin. <a href="https://woocommerce.com/document/smart-coupons/how-to-rename-store-credit/" target="_blank"><small> [Lees meer] </small></a>

en: Give away a discount or credit on signing up a subscription, give away recurring discount or credits, apply credit during sign up, automatic payment for renewals from credit (Note: When using PayPal Standard Gateway, store credit can be applied only during sign up. Automatic payment for renewals by credit will not work for PayPal Standard Gateway).
nl-NL: Geef een korting of tegoed weg bij het inschrijven voor een abonnement, geef terugkerende korting of tegoed weg, pas tegoed toe tijdens het inschrijven, automatische betaling voor verlengingen met tegoed (Opmerking: Als je PayPal Standard Gateway gebruikt, kan winkeltegoed alleen worden toegepast tijdens het inschrijven. Automatische betaling voor verlengingen met tegoed werkt niet voor PayPal Standard Gateway).

en: Give bigger discounts without hurting your profits. Offer a percentage off coupon upto a particular value. Example -  Flat 50% off upto $100.
nl-NL: Geef grotere kortingen zonder je winst te schaden. Bied een kortingspercentage tot een bepaalde waarde. Voorbeeld - 50% korting tot $100.

en: Give discounts to customers for next purchase
nl-NL: Geef klanten korting bij hun volgende aankoop

en: Give plural name for the above singular name.
nl-NL: Geef de meervoudsnaam voor de bovenstaande enkelvoudsnaam.

en: Glad to have you onboard. We hope WooCommerce Smart Coupons adds to your desired success 🏆
nl-NL: Blij je aan boord te hebben. We hopen dat WooCommerce Smart Coupons bijdraagt aan het gewenste succes 🏆

en: Go to Coupons dashboard %s
nl-NL: Ga naar Coupons dashboard %s

en: Go to WordPress -> Settings -> Permalinks and click on Save Settings once.
nl-NL: Ga naar WordPress -&gt; Instellingen -&gt; Permalinks en klik eenmaal op Instellingen opslaan.

en: Gold
nl-NL: Goud

en: Great News!
nl-NL: Geweldig nieuws!

en: Have a feature request? Submit it %s.
nl-NL: Heb je een functieverzoek? Dien het in %s.

en: Hi there! Upload a CSV file with coupons details to import them into your shop.
nl-NL: Hallo! Upload een CSV-bestand met coupons om ze in je winkel te importeren.

en: Hide this notice
nl-NL: Deze melding verbergen

en: Highest priced qualifying product in cart
nl-NL: Hoogst geprijsde product in winkelwagen

en: How can I resend gift card coupon bought by customers?
nl-NL: Hoe kan ik door klanten gekochte cadeaubonnen opnieuw versturen?

en: How does automatic payment by store credit work with Subscriptions?
nl-NL: Hoe werkt automatische betaling met winkelkrediet bij abonnementen?

en: How many coupons (at max) should be shown on cart, checkout & my account page? If set to 0 (zero) then coupons will not be displayed at all on the website.
nl-NL: Hoeveel kortingsbonnen (maximaal) moeten worden weergegeven op de winkelwagen-, afreken- &amp; mijn accountpagina? Als u dit instelt op 0 (nul), worden er helemaal geen kortingsbonnen weergegeven op de website.

en: How to Apply Single or Multiple Coupons on Click of a Link
nl-NL: Hoe enkele of meerdere coupons toepassen door op een link te klikken

en: How to Configure BOGO
nl-NL: Hoe BOGO configureren

en: How to Print Coupons
nl-NL: Coupons afdrukken

en: How to change texts of the emails sent from Smart Coupons?
nl-NL: Hoe verander ik de teksten van de e-mails die worden verzonden vanuit Smart Coupons?

en: How to override email template
nl-NL: E-mailsjabloon overschrijven

en: How to translate texts from Smart Coupons?
nl-NL: Hoe vertaal je teksten van Smart Coupons?

en: How to use Smart Coupons the best way
nl-NL: Hoe je Smart Coupons het beste kunt gebruiken

en: Hurry. Going fast! On the entire range of products.
nl-NL: Haast je. We gaan snel! Op het hele assortiment.

en: I'm using WPML & WPML provides support for multi-currency, but Smart Coupons only changes currency symbol & the price value remains same. Can Smart Coupons change the currency symbol and the price value associated with it?
nl-NL: Ik gebruik WPML &amp; WPML biedt ondersteuning voor meerdere valuta, maar Smart Coupons verandert alleen het valutasymbool en de prijswaarde blijft hetzelfde. Kan Smart Coupons het valutasymbool en de bijbehorende prijswaarde wijzigen?

en: If enabled, existing coupons that match by coupon code will be updated. Coupons that do not exist will be skipped.
nl-NL: Als deze optie is ingeschakeld, worden bestaande coupons die overeenkomen met de couponcode bijgewerkt. Coupons die niet bestaan, worden overgeslagen.

en: If you are a visitor: We access your billing email address entered during purchase
nl-NL: Als u een bezoeker bent: We hebben toegang tot uw e-mailadres voor facturering dat u tijdens de aankoop hebt ingevoerd

en: If you are facing any issues, please %s from your WooCommerce account.
nl-NL: Als je problemen ondervindt, ga dan naar %s van je WooCommerce account.

en: If you are logged in: We access your billing email address saved in your account & billing email address entered during purchase
nl-NL: Als u bent aangemeld: We hebben toegang tot je e-mailadres voor facturering dat is opgeslagen in je account &amp; e-mailadres voor facturering dat is ingevoerd tijdens de aankoop

en: If you want to import coupon through file, the file should be like
nl-NL: Als je coupons wilt importeren via een bestand, moet het bestand er als volgt uitzien

en: If you want to restrict the coupon to certain locations, enter allowed locations here. Country and state names will be auto-completed. Enter city names by typing them fully. Partial names are fine too.
nl-NL: Als je de coupon wilt beperken tot bepaalde locaties, voer dan hier de toegestane locaties in. Namen van landen en staten worden automatisch ingevuld. Voer plaatsnamen in door ze volledig in te typen. Gedeeltelijke namen zijn ook prima.

en: If your store is using %s and your customer has purchased a subscription using a Store Credit. If that store credit has balance left in it, store will automatically use it for renewing that subscription.
nl-NL: Als je winkel %s gebruikt en je klant heeft een abonnement gekocht met winkelkrediet. Als dat winkeltegoed nog tegoed heeft, zal de winkel dit automatisch gebruiken om het abonnement te verlengen.

en: Import
nl-NL: Importeren

en: Import <strong>coupons</strong> to your store via a csv file.
nl-NL: Importeer <strong>coupons</strong> naar je winkel via een csv-bestand.

en: Import Coupons
nl-NL: Coupons importeren

en: Import and export unique coupons in bulk via CSV. Share coupon codes to deal sites or email them to your customers.
nl-NL: Importeer en exporteer unieke coupons in bulk via CSV. Deel couponcodes naar dealsites of e-mail ze naar je klanten.

en: Import complete - imported
nl-NL: Importeren voltooid - geïmporteerd

en: Import-Export
nl-NL: Importeren-Exporteren

en: Important
nl-NL: Belangrijk

en: Important setting
nl-NL: Belangrijke instelling

en: Include
nl-NL: Opnemen

en: Include coupon details on product's page, for products that issue coupons %s
nl-NL: Coupondetails opnemen op productpagina, voor producten die coupons uitgeven %s

en: Include coupons received from other people on My Account > Coupons page %s
nl-NL: Coupons ontvangen van andere mensen opnemen op pagina Mijn account &gt; Coupons %s

en: Include in email?
nl-NL: In e-mail opnemen?

en: Include tax in the amount of the generated %s
nl-NL: Neem belasting op in het bedrag van de gegenereerde %s

en: Include tax in the amount of the generated gift card
nl-NL: Belastingen opnemen in het bedrag van de gegenereerde cadeaubon

en: Incorrect format for expiry date of coupon "%1$s". Entered date is %2$s. Expected date format: YYYY-MM-DD
nl-NL: Onjuist formaat voor vervaldatum van coupon "%1$s". Ingevoerde datum is %2$s. Verwacht datumformaat: JJJJ-MM-DD

en: Individual USe
nl-NL: Individueel gebruik

en: Insane deal
nl-NL: Waanzinnige deal

en: Insert Shortcode
nl-NL: Shortcode invoegen

en: Invalid %s refund amount
nl-NL: Ongeldig %s restitutiebedrag

en: Invalid / Used Coupons
nl-NL: Ongeldige/gebruikte coupons

en: Invalid CSV file. Make sure your CSV file contains all columns, header row, and data in correct format.
nl-NL: Ongeldig CSV-bestand. Zorg ervoor dat je CSV-bestand alle kolommen, header-rij en gegevens in de juiste indeling bevat.

en: Invalid amount.
nl-NL: Ongeldig bedrag.

en: Invalid email address.
nl-NL: Ongeldig e-mailadres.

en: Invalid email format.
nl-NL: Ongeldig e-mailformaat.

en: Is Email Coupon Message
nl-NL: Is e-mail coupon bericht

en: Is Pick Price of Product
nl-NL: Is Pick Prijs van Product

en: Is Smart Coupons WPML compatible?
nl-NL: Is Smart Coupons compatibel met WPML?

en: Is Smart Coupons compatible with WooCommerce Subscriptions?
nl-NL: Is Smart Coupons compatibel met WooCommerce Abonnementen?

en: Is it possible to have a coupon for each variation of the variable product?
nl-NL: Is het mogelijk om een coupon te hebben voor elke variatie van het variabele product?

en: Is it possible to partially pay for a subscription with store credit and the remainder by another method?
nl-NL: Is het mogelijk om een abonnement gedeeltelijk met shoptegoed te betalen en de rest op een andere manier?

en: Is that a city name or partial name or ZIP code, you want to match? If so, press "Enter" to save it as:
nl-NL: Is dat een plaatsnaam of gedeeltelijke naam of postcode die je wilt matchen? Zo ja, druk op "Enter" om het op te slaan als:

en: Is there any reference file for creating an import file for coupons?
nl-NL: Bestaat er een referentiebestand voor het maken van een importbestand voor coupons?

en: It seems PHP extension "fileinfo" is either not installed, not configured or it's not accessible.
nl-NL: Het lijkt erop dat de PHP-extensie "fileinfo" niet is geïnstalleerd, niet is geconfigureerd of niet toegankelijk is.

en: Know Smart Coupons
nl-NL: Slimme coupons kennen

en: Labels
nl-NL: Etiketten

en: Learn how to configure the sale of store credit in any amount
nl-NL: Leer hoe je de verkoop van winkeltegoed in elk gewenst bedrag kunt configureren

en: Learn how to create a Buy One, Get One (BOGO) offer to boost sales and attract customers
nl-NL: Leer hoe je een BOGO-aanbieding (Buy One, Get One) maakt om de verkoop te stimuleren en klanten aan te trekken

en: Learn how to offer Gift Card worth $100 for just $90
nl-NL: Leer hoe je Gift Card ter waarde van $100 voor slechts $90 kunt aanbieden

en: Less details
nl-NL: Minder details

en: Let customers purchase gift cards from you or you issue store credit that your users can redeem on the current or next purchase. See how: %1$s or %2$s
nl-NL: Laat klanten cadeaubonnen bij je kopen of geef winkeltegoed uit dat je gebruikers kunnen inwisselen bij hun huidige of volgende aankoop. Bekijk hoe: %1$s of %2$s

en: Liked WooCommerce Smart Coupons? Leave us a %s. A huge thank you from WooCommerce & StoreApps in advance!
nl-NL: Vond je WooCommerce Smart Coupons leuk? Laat een %s achter. Alvast bedankt door WooCommerce &amp; StoreApps!

en: Limit Usage to X Items
nl-NL: Gebruik beperken tot X items

en: Limited Time Offer!
nl-NL: Beperkte aanbieding!

[ctx: Link text for contacting support]
en: contact our support team
nl-NL: neem contact op met ons ondersteuningsteam

[ctx: Link text to view scheduled actions in admin]
en: View scheduled action
nl-NL: Geplande actie bekijken

en: List of coupons & their details which you have received from the store. Click on the coupon to see the details.
nl-NL: Lijst met coupons en hun details die je van de winkel hebt ontvangen. Klik op de kortingsbon om de details te bekijken.

en: List of coupons which are valid & available for use. Click on the coupon to use it. The coupon discount will be visible only when at least one product is present in the cart.
nl-NL: Lijst met coupons die geldig en beschikbaar zijn voor gebruik. Klik op de coupon om deze te gebruiken. De couponkorting is alleen zichtbaar als er ten minste één product in de winkelwagen zit.

en: List of coupons which can not be used. The reason can be based on its usage restrictions, usage limits, expiry date.
nl-NL: Lijst met coupons die niet kunnen worden gebruikt. De reden kan gebaseerd zijn op de gebruiksbeperkingen, gebruikslimieten of vervaldatum.

en: List of excluded billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
nl-NL: Lijst met uitgesloten e-mailadressen voor facturering om te controleren wanneer een bestelling wordt geplaatst. Scheid e-mailadressen van elkaar met komma's. Je kunt ook een sterretje (*) gebruiken om delen van een e-mail te matchen. Bijvoorbeeld "*@gmail.com" komt overeen met alle gmail-adressen.

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
nl-NL: De factureringsgegevens van de klant laden? Hiermee worden alle huidige ingevoerde factureringsgegevens verwijderd.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
nl-NL: De verzendgegevens van de klant laden? Hiermee worden alle momenteel ingevoerde verzendgegevens verwijderd.

en: Locations lookup in
nl-NL: Locaties opzoeken in

en: Loco Translate
nl-NL: Loco Vertalen

[ctx: Logger for stopped batch process due to health status]
en: Batch stopped due to health status in task: %s
nl-NL: Batch gestopt vanwege gezondheidsstatus in taak: %s

en: Majorelle Blue
nl-NL: Majorelle blauw

en: Make a duplicate from this coupon
nl-NL: Maak een duplicaat van deze coupon

en: Make customer's coupon usage, easy & simple
nl-NL: Maak het gebruik van coupons voor klanten gemakkelijk en eenvoudig

en: Make sure use of coupon is enabled in your store. You can find this setting
nl-NL: Zorg ervoor dat het gebruik van coupons is ingeschakeld in je winkel. Je vindt deze instelling

en: Make sure you are using the
nl-NL: Zorg ervoor dat u de

en: Manage Coupon Reminder Emails
nl-NL: E-mails met kortingsbonherinneringen beheren

en: Manage coupon categories
nl-NL: Beheer couponcategorieën

en: Match for location in
nl-NL: Overeenstemming voor locatie in

en: Max discount
nl-NL: Maximale korting

en: Max discount (%s)
nl-NL: Maximale korting (%s)

en: Maximum Spend
nl-NL: Maximale besteding

en: Maximum file size
nl-NL: Maximale bestandsgrootte

en: Maximum quantity
nl-NL: Maximale hoeveelheid

en: Menu Order
nl-NL: Menu bestellen

en: Message
nl-NL: Bericht

[ctx: Message displayed when the database update process fails]
en: %1$s database update failed. This may be due to server issues or configuration problems. Please click the "Restart Update" button to try again. If the issue persists, %2$s for assistance.
nl-NL: %1$s database-update mislukt. Dit kan te wijten zijn aan problemen met de server of configuratieproblemen. Klik op de knop "Update opnieuw starten" om het opnieuw te proberen. Als het probleem zich blijft voordoen, %2$s voor assistentie.

[ctx: Message for the combo coupons feature admin notice]
en: Now control which coupons can or can’t be used together. With Combo Coupons, create smarter discount rules to stack or restrict coupon usage based on your strategy — right from the coupon settings.
nl-NL: Bepaal nu welke kortingsbonnen wel of niet samen gebruikt kunnen worden. Met Combo Coupons kun je slimmere kortingsregels creëren om het gebruik van kortingsbonnen te stapelen of te beperken op basis van je strategie – direct vanuit de kortingsboninstellingen.

[ctx: Message for the new feature admin notice, introducing the coupon expiry reminder]
en: %s is excited to introduce the new Coupon Expiry Reminders! Now, you can automatically send reminder emails to your customers before their coupons expire. Ensure they never miss out on a discount by setting up reminders in the Smart Coupons - Expiry Reminder section.
nl-NL: %s is verheugd om de nieuwe Coupon Vervaldatum Herinneringen te introduceren! Nu kun je automatisch herinneringse-mails naar je klanten sturen voordat hun coupons verlopen. Zorg ervoor dat ze nooit een korting mislopen door herinneringen in te stellen in de sectie Smart Coupons - Herinneringen Vervaldatum.

[ctx: Message shown when there are no available coupons for the customer]
en: Sorry, No coupons available for you.
nl-NL: Sorry, er zijn geen coupons beschikbaar voor jou.

en: Message:
nl-NL: Bericht:

en: Minimum Spend
nl-NL: Minimale besteding

en: Minimum quantity
nl-NL: Minimumhoeveelheid

en: Missing meta for discount type "%s" set successfully!
nl-NL: Ontbrekende meta voor kortingstype "%s" succesvol ingesteld!

en: Months
nl-NL: Maanden

en: More details
nl-NL: Meer informatie

en: My Account page
nl-NL: Pagina Mijn account

en: N/A
nl-NL: N.V.T.

en: Name
nl-NL: Naam

en: Need a lot of coupons? You can easily do that with Smart Coupons.
nl-NL: Heb je veel coupons nodig? Dat kan gemakkelijk met Smart Coupons.

en: Network error:
nl-NL: Netwerkfout:

en: Never expires
nl-NL: Verloopt nooit

en: Never show again
nl-NL: Nooit meer laten zien

en: New coupon category name
nl-NL: Nieuwe coupon categorie naam

en: New feature
nl-NL: Nieuwe functie

en: No coupon categories found
nl-NL: Geen couponcategorieën gevonden

en: No coupon code found.
nl-NL: Geen couponcode gevonden.

[ctx: No coupon ids error message]
en: No coupon ids passed.
nl-NL: Er zijn geen coupon-id's doorgegeven.

en: No coupon to duplicate has been supplied!
nl-NL: Er is geen coupon geleverd om te dupliceren!

en: No customer selected
nl-NL: Geen klant geselecteerd

en: No email provided.
nl-NL: Geen e-mail opgegeven.

en: No maximum
nl-NL: Geen maximum

en: No minimum
nl-NL: Geen minimum

en: No payment methods
nl-NL: Geen betaalmethoden

en: No product attributes
nl-NL: Geen productkenmerken

en: No restrictions
nl-NL: Geen beperkingen

en: No search term specified.
nl-NL: Geen zoekterm opgegeven.

en: No shipping methods
nl-NL: Geen verzendmethoden

en: No user roles
nl-NL: Geen gebruikersrollen

en: No, this is possible only in those cases where subscription amount is more than store credit's balance. If store credit's balance is more than subscription's total then your bank account or credit card will not be charged.
nl-NL: Nee, dit is alleen mogelijk als het bedrag van het abonnement hoger is dan het saldo van het winkelkrediet. Als het saldo van het winkelkrediet hoger is dan het totaalbedrag van het abonnement, dan wordt het bedrag niet van je bankrekening of creditcard afgeschreven.

en: No. Coupon code should not have any spaces in the name, Eg, Coupon code should be “gift-certificate” & not “gift certificate”.
nl-NL: Nee. Couponcodes mogen geen spaties in de naam bevatten, bijvoorbeeld "cadeaubon" en niet "cadeaubon".

en: Nonce verification failed for action "wc_sc_refund_store_credit".
nl-NL: Nonce verificatie mislukt voor actie "wc_sc_refund_store_credit".

en: Nonce verification failed.
nl-NL: Nonce-verificatie mislukt.

en: Not valid for %s
nl-NL: Niet geldig voor %s

en: Not valid for category %s | Not valid for categories %s
nl-NL[0]: Niet geldig voor categorie %s

en: Not valid for sale items
nl-NL: Niet geldig voor uitverkoopartikelen

en: Not yet, but this is being worked on. You will find this in later versions.
nl-NL: Nog niet, maar hier wordt aan gewerkt. Je zult dit in latere versies vinden.

en: Note: If any coupon from the CSV file already exists in the store, it will not update the existing coupon, instead a new coupon will be imported & the previous coupon with the same code will become inactive.
nl-NL: Opmerking: Als er al een coupon uit het CSV-bestand in de winkel bestaat, wordt de bestaande coupon niet bijgewerkt, maar wordt er een nieuwe geïmporteerd en wordt de vorige coupon met dezelfde code inactief.

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
nl-NL: Opmerking: WP CRON is uitgeschakeld op je installatie, waardoor deze update mogelijk niet wordt voltooid.

[ctx: Notice when coupon code is empty]
en: Please enter a valid coupon code.
nl-NL: Voer een geldige couponcode in.

en: Notification
nl-NL: Melding

en: Now
nl-NL: Nu

en: Number of characters in auto-generated coupon code
nl-NL: Aantal tekens in automatisch gegenereerde couponcode

en: Number of characters in auto-generated coupon code will be restricted to this number excluding prefix and/or suffix. The default length will be 13. It is recommended to keep this number between 10 to 15 to avoid coupon code duplication.
nl-NL: Het aantal tekens in de automatisch gegenereerde couponcode wordt beperkt tot dit aantal, exclusief voor- en/of achtervoegsel. De standaardlengte is 13. Het wordt aanbevolen om dit aantal tussen 10 en 15 te houden om dubbele couponcodes te voorkomen.

en: Number of coupons to generate
nl-NL: Aantal te genereren coupons

en: Number of coupons to show
nl-NL: Aantal te tonen coupons

en: OR
nl-NL: OF

en: Ocean
nl-NL: Oceaan

en: On Cart/Checkout pages
nl-NL: Op winkelwagen-/afrekenpagina's

en: Only CSV files are supported. The uploaded file type is:
nl-NL: Alleen CSV-bestanden worden ondersteund. Het geüploade bestandstype is:

en: Open in a new tab
nl-NL: Openen in een nieuw tabblad

en: Optional coupon code format
nl-NL: Optioneel formaat couponcode

[ctx: Order edit admin page]
en: Coupon details manually sent.
nl-NL: Coupongegevens handmatig verzonden.

[ctx: Order edit admin page]
en: Coupons manually regenerated & sent.
nl-NL: Coupons handmatig geregenereerd en verzonden.

[ctx: Order edit admin page]
en: Coupons manually regenerated.
nl-NL: Coupons handmatig geregenereerd.

[ctx: Order edit admin page]
en: Regenerate & resend coupon emails
nl-NL: E-mails met coupons opnieuw genereren en verzenden

[ctx: Order edit admin page]
en: Regenerate coupons
nl-NL: Regenereren coupons

[ctx: Order edit admin page]
en: Resend coupon emails
nl-NL: E-mails met coupons opnieuw verzenden

en: Order paid by %s
nl-NL: Bestelling betaald door %s

en: Order paid by store credit.
nl-NL: Bestelling betaald met winkelkrediet.

en: Original amount
nl-NL: Oorspronkelijk bedrag

en: PHP extension %s is missing or not accessible. It is required for secure coupon imports.
nl-NL: PHP-extensie %s ontbreekt of is niet toegankelijk. Deze is vereist voor het veilig importeren van coupons.

[ctx: Page slug]
en: wc-sc-coupons-terms
nl-NL: wc-sc-coupons-voorwaarden

[ctx: Page title]
en: Smart Coupons Terms
nl-NL: Smart Coupons Voorwaarden

en: Parent coupon category
nl-NL: Categorie oudercoupon

en: Parent coupon category:
nl-NL: Categorie oudercoupon:

en: Payment methods
nl-NL: Betaalmethoden

en: Pick a delivery date & time
nl-NL: Kies een leveringsdatum en -tijd

en: Pick any item today for %s off.
nl-NL: Kies vandaag een artikel met % korting.

en: Please consider
nl-NL: Overweeg

en: Please enter a valid value for Number of Coupons to Generate
nl-NL: Voer een geldige waarde in voor Aantal te genereren coupons

en: Please enter in a value less than the regular price.
nl-NL: Voer een waarde in die lager is dan de normale prijs.

en: Please enter in country code with two capital letters.
nl-NL: Voer de landcode in met twee hoofdletters.

en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
nl-NL: Voer in in decimale notatie (%s) zonder scheidingstekens tussen duizendtallen.

en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
nl-NL: Voer in in decimaal geldformaat (%s) zonder duizendtallenscheidingstekens en valutasymbolen.

en: Please select at least one coupon to print.
nl-NL: Selecteer ten minste één coupon om af te drukken.

en: Please select some categories
nl-NL: Selecteer enkele categorieën

en: Please select some categories in "Product categories" restrictions above...
nl-NL: Selecteer enkele categorieën in "Productcategorieën" beperkingen hierboven...

en: Please select some items.
nl-NL: Selecteer enkele items.

en: Please select some products
nl-NL: Selecteer enkele producten

en: Please select some products in "Products" restrictions above...
nl-NL: Selecteer enkele producten in de "Producten" beperkingen hierboven...

en: Please try again later.
nl-NL: Probeer het later nog eens.

en: Please update WooCommerce to the latest version
nl-NL: Werk WooCommerce bij naar de nieuwste versie

en: Plural name
nl-NL: Meervoudsnaam

en: Polylang plugin is required for this functionality.
nl-NL: Polylang plugin is vereist voor deze functionaliteit.

[ctx: Popup description]
en: Redeem Your "%1$s" and choose 1 product from %2$d options with %3$s %4$s %5$s off.
nl-NL: Wissel uw "%1$s" in en kies 1 product uit %2$d opties met %3$s %4$s %5$s korting

[ctx: Popup title]
en: Choose an option.
nl-NL: Kies een optie.

en: Post Date
nl-NL: Plaats Datum

en: Post Excerpt
nl-NL: Post uittreksel

en: Post Parent
nl-NL: Post Ouder

en: Post Status
nl-NL: Poststatus

en: Prefix
nl-NL: Voorvoegsel

en: Preview
nl-NL: Voorbeeld

en: Preview Email
nl-NL: Voorbeeld e-mail

en: Prices entered with tax
nl-NL: Prijzen inclusief btw

en: Print
nl-NL: Afdrukken

en: Print coupon | Print coupons
nl-NL[0]: Coupon afdrukken

en: Print selected coupons
nl-NL: Geselecteerde coupons afdrukken

en: Printing coupons
nl-NL: Coupons afdrukken

en: Product Attributes
nl-NL: Productkenmerken

en: Product Discount
nl-NL: Korting

en: Product IDs
nl-NL: Product ID's

en: Product attributes
nl-NL: Productkenmerken

en: Product attributes that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the %s to be applied.
nl-NL: Productkenmerken waarop de coupon wordt toegepast, of die in de winkelwagen moeten liggen om de %s te kunnen toepassen.

en: Product attributes that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the %s to be applied.
nl-NL: Productkenmerken waarop de coupon niet wordt toegepast of die niet in de winkelwagen kunnen liggen om de %s toe te passen.

en: Product categories
nl-NL: Productcategorieën

en: Product quantity based restrictions
nl-NL: Beperkingen op basis van producthoeveelheid

en: Product taxonomies that the coupon will be applicable for, or its availability in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied, based on whether the taxonomies are included or excluded.
nl-NL: Producttaxonomieën waarop de coupon van toepassing is, of de beschikbaarheid ervan in de winkelwagen, zodat de "Vaste winkelwagenkorting" kan worden toegepast, gebaseerd op het feit of de taxonomieën zijn inbegrepen of uitgesloten.

en: Product taxonomies that the coupon will be applicable for, or its availability in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied, based on whether the taxonomies are included or excluded. All the taxonomies selected here, should be valid, for this coupon to be valid.
nl-NL: Producttaxonomieën waarop de coupon van toepassing is, of de beschikbaarheid ervan in de winkelwagen, zodat de "Vaste winkelwagenkorting" kan worden toegepast, gebaseerd op het feit of de taxonomieën zijn inbegrepen of uitgesloten. Alle taxonomieën die hier zijn geselecteerd, moeten geldig zijn om deze coupon geldig te laten zijn.

en: Products
nl-NL: Producten

en: Progress
nl-NL: Vooruitgang

en: Promotion
nl-NL: Promotie

en: Purchase %s worth
nl-NL: Aankoop %s waard

en: Purchase credit worth
nl-NL: Aankooptegoed ter waarde van

en: Quickly create and email %s to one or more people.
nl-NL: Snel %s maken en e-mailen naar één of meerdere personen.

en: Quickly create and email Store Credit or Gift Card to one or more people.
nl-NL: Maak snel Store Credit of Gift Card aan en e-mail deze naar één of meerdere personen.

[ctx: REST API]
en: Coupons scheduled date & time
nl-NL: Coupons geplande datum &amp; tijd

[ctx: REST API]
en: Email address of recipients
nl-NL: E-mailadres van ontvangers

[ctx: REST API]
en: Message for coupon recipient
nl-NL: Bericht voor ontvanger van coupon

[ctx: REST API]
en: Whether to send coupons now or schedule for later.
nl-NL: Of je coupons nu wilt verzenden of voor later wilt plannen.

[ctx: REST API]
en: Whether to send coupons to only one person or multiple people.
nl-NL: Of je coupons naar slechts één persoon of naar meerdere personen wilt sturen.

[ctx: REST API]
en: Whether to send coupons to someone else.
nl-NL: Of je coupons naar iemand anders wilt sturen.

en: Ready to import? Choose a .csv file, then click "Upload file".
nl-NL: Klaar om te importeren? Kies een .csv-bestand en klik op "Bestand uploaden".

en: Receiver
nl-NL: Ontvanger

en: Recurring subscriptions
nl-NL: Terugkerende abonnementen

en: Redeem Your "%1$s" and choose 1 product from %2$d options with %3$s %4$s %5$s off
nl-NL: Wissel uw "%1$s" in en kies 1 product uit %2$d opties met %3$s %4$s %5$s korting

en: Refund %1$s - %2$s
nl-NL: Terugbetaling %1$s - %2$s

en: Refund %1$s - %2$s by %3$s
nl-NL: Restitutie %1$s - %2$s door %3$s

en: Remind me after a month
nl-NL: Herinner me na een maand

en: Remove
nl-NL: Verwijder

en: Remove taxonomy restriction
nl-NL: Taxonomie beperking verwijderen

en: Remove this attribute?
nl-NL: Dit kenmerk verwijderen?

en: Remove this item meta?
nl-NL: Dit item meta verwijderen?

en: Removed Coupon Personal Data
nl-NL: Persoonlijke gegevens coupon verwijderd

en: Removed Order Personal Data
nl-NL: Persoonlijke gegevens van bestelling verwijderd

en: Removed User Personal Data
nl-NL: Persoonlijke gegevens van gebruiker verwijderd

en: Renewal orders should not generate coupons even when they include a product that issues coupons
nl-NL: Verlengingsorders mogen geen kortingsbonnen genereren, zelfs niet als ze een product bevatten waarvoor kortingsbonnen worden uitgegeven.

en: Required
nl-NL: Vereist

en: Retain Store Credit/Gift Certificate
nl-NL: Tegoed/geschenkcertificaat behouden

en: Review
nl-NL: Beoordeling

en: Role of the users for whom this coupon is not valid. Keep empty if you want this coupon to be valid for users with any role.
nl-NL: Rol van de gebruikers voor wie deze coupon niet geldig is. Laat leeg als je wilt dat deze coupon geldig is voor gebruikers met elke rol.

en: Role of the users for whom this coupon is valid. Keep empty if you want this coupon to be valid for users with any role.
nl-NL: Rol van de gebruikers voor wie deze coupon geldig is. Laat leeg als je wilt dat deze coupon geldig is voor gebruikers met elke rol.

en: Rose Pink
nl-NL: Roze

en: Rounding
nl-NL: Afronding

en: Scheduled email heading
nl-NL: Geplande e-mailkop

en: Scheduled email subject
nl-NL: Gepland e-mailonderwerp

en: Search & select a coupon which you want to display as store notice. The selected coupon's description will be displayed along with the coupon code (if it is set) otherwise, a description will be generated automatically. To disable the feature, keep this field empty.
nl-NL: Zoek en selecteer een coupon die je wilt weergeven als winkelmededeling. De beschrijving van de geselecteerde coupon wordt samen met de couponcode weergegeven (als deze is ingesteld), anders wordt er automatisch een beschrijving gegenereerd. Als je deze functie wilt uitschakelen, laat je dit veld leeg.

en: Search coupon categories
nl-NL: Zoek couponcategorieën

en: Search coupon...
nl-NL: Coupon zoeken...

en: Search for a coupon&hellip;
nl-NL: Een coupon zoeken...

en: Search for a coupon...
nl-NL: Een coupon zoeken...

en: Search for a product&hellip;
nl-NL: Zoek een product...

en: See coupon search limitations
nl-NL: Bekijk de zoekbeperkingen voor coupons

en: See how
nl-NL: Kijk hoe

en: Select Additional Locations
nl-NL: Selecteer extra locaties

en: Select location
nl-NL: Selecteer locatie

en: Select options
nl-NL: Selecteer opties

en: Select order status&hellip;
nl-NL: Selecteer bestelstatus...

en: Select product attributes...
nl-NL: Selecteer productkenmerken...

en: Sell %s at less price?
nl-NL: Verkoop %s tegen een lagere prijs?

en: Sell gift cards at less price?
nl-NL: Cadeaubonnen verkopen tegen een lagere prijs?

en: Sell or issue store credit / gift cards
nl-NL: Winkelkrediet/cadeaukaarten verkopen of uitgeven

en: Send
nl-NL: Stuur

en: Send %s
nl-NL: Verstuur %s

en: Send Coupon Form
nl-NL: Couponformulier verzenden

en: Send Coupons to...
nl-NL: Stuur Coupons naar...

en: Send Store Credit
nl-NL: Winkelkrediet versturen

en: Send an acknowledgement email to the purchaser. One email per customer.
nl-NL: Stuur een e-mail ter bevestiging naar de koper. Eén e-mail per klant.

en: Send coupon form
nl-NL: Stuur couponformulier

en: Send coupons on renewals?
nl-NL: Coupons sturen bij verlengingen?

en: Send only one email instead of multiple emails when multiple coupons are generated for same recipient
nl-NL: Stuur slechts één e-mail in plaats van meerdere e-mails wanneer meerdere coupons zijn gegenereerd voor dezelfde ontvanger

en: Send only one email instead of multiple emails when multiple coupons are generated per recipient.
nl-NL: Stuur slechts één e-mail in plaats van meerdere e-mails als er meerdere coupons per ontvanger zijn gegenereerd.

en: Send to
nl-NL: Stuur naar

en: Send to different people
nl-NL: Naar verschillende mensen sturen

en: Send to me
nl-NL: Stuur naar mij

en: Send to one person
nl-NL: Naar één persoon sturen

en: Sender
nl-NL: Afzender

en: Set a maximum discount limit
nl-NL: Stel een maximale kortingslimiet in

en: Setting
nl-NL: Instelling

en: Setting "Enable the use of coupon codes" is disabled.
nl-NL: De instelling "Het gebruik van couponcodes inschakelen" is uitgeschakeld.

en: Settings
nl-NL: Instellingen

en: Shipment
nl-NL: Verzending

en: Shipping Locations
nl-NL: Verzendlocaties

en: Shipping address
nl-NL: Verzendadres

en: Shipping methods
nl-NL: Verzendmethoden

en: Shop now!
nl-NL: Nu winkelen!

en: Show coupons available to customers on their My Account > Coupons page %s
nl-NL: Toon coupons beschikbaar voor klanten op hun pagina Mijn account &gt; Coupons %s

en: Show invalid or used coupons in My Account > Coupons %s
nl-NL: Toon ongeldige of gebruikte coupons in Mijn account &gt; Coupons %s

en: Show only valid coupons to your customer (if logged in) on cart, checkout & My Account page. Coupons can be applied with single click. So, no need to remember the coupon code or copy-pasting.
nl-NL: Toon alleen geldige coupons aan je klant (indien ingelogd) op de winkelwagen-, afreken- &amp; Mijn Account-pagina. Coupons kunnen met één klik worden toegepast. Je hoeft dus geen couponcode te onthouden of te kopiëren.

en: Show to everyone?
nl-NL: Aan iedereen laten zien?

en: Simplest method is by installing
nl-NL: De eenvoudigste methode is het installeren van

en: Singular name
nl-NL: Naam enkelvoud

en: Skipped
nl-NL: Overgeslagen

en: Smart Coupon
nl-NL: Slimme coupon

en: Smart Coupon's fields are broken?
nl-NL: Zijn de velden van Smart Coupon kapot?

en: Smart Coupons
nl-NL: Slimme coupons

en: Smart Coupons - Acknowledgement email
nl-NL: Smart Coupons - Bevestigingsmail

en: Smart Coupons - Auto generated coupon email
nl-NL: Smart Coupons - E-mail met automatisch gegenereerde coupons

en: Smart Coupons - Combined auto generated coupons email
nl-NL: Smart Coupons - Gecombineerde e-mail met automatisch gegenereerde coupons

en: Smart Coupons Settings
nl-NL: Instellingen slimme coupons

en: Smart Coupons enable coupons to become an automatic/interactive system.
nl-NL: Smart Coupons maken van coupons een automatisch/interactief systeem.

en: Smart Coupons has created a coupon's terms page (used during coupon printing) for you. Please edit it as required from
nl-NL: Smart Coupons heeft een couponvoorwaardenpagina (gebruikt tijdens het afdrukken van coupons) voor je gemaakt. Bewerk deze naar wens vanaf

en: Smart Coupons is a powerful extension, built on top of WooCommerce coupons. It adds a new discount type - Store Credit - and advanced functionality to the default coupons.
nl-NL: Smart Coupons is een krachtige extensie, gebouwd bovenop WooCommerce coupons. Het voegt een nieuw type korting - Store Credit - en geavanceerde functionaliteit toe aan de standaard coupons.

en: Smart Coupons is not sending emails.
nl-NL: Smart Coupons verstuurt geen e-mails.

en: Smart Coupons related settings
nl-NL: Smart Coupons gerelateerde instellingen

en: Smart Coupons sends email only after order completion. So make sure that order complete email is enabled and sending. If enabled, then make sure all settings of coupons, products are in place. Also check by switching your theme.
nl-NL: Smart Coupons verstuurt alleen e-mails nadat de bestelling is voltooid. Zorg er dus voor dat e-mail na voltooiing van bestelling is ingeschakeld en wordt verzonden. Als dit is ingeschakeld, controleer dan of alle instellingen van coupons en producten zijn ingesteld. Controleer dit ook door van thema te veranderen.

en: Smart Coupons settings
nl-NL: Instellingen slimme coupons

en: Smart Coupons uses hooks of Cart, Checkout & My Account page to display available coupons. If your theme is not using those hooks in cart, checkout & my-account template, coupons will not be displayed.
nl-NL: Smart Coupons gebruikt haken van de pagina Winkelwagen, Kassa &amp; Mijn account om beschikbare coupons weer te geven. Als je thema deze haken niet gebruikt in het winkelwagen-, afreken- &amp; mijn-account-sjabloon, worden de coupons niet weergegeven.

en: Smart Coupons: Restrictions
nl-NL: Smart Coupons: Beperkingen

en: Some values required for $item_id & $item_key
nl-NL: Enkele waarden vereist voor $item_id &amp; $item_key

en: Some values required for $post_id & $meta_key
nl-NL: Sommige waarden zijn vereist voor $post_id &amp; $meta_key

en: Sorry, No coupons available for you.
nl-NL: Sorry, er zijn geen coupons beschikbaar voor jou.

en: Sorry, there has been an error.
nl-NL: Sorry, er is een fout opgetreden.

en: Sorry, this coupon is not applicable to selected products.
nl-NL: Sorry, deze coupon is niet van toepassing op geselecteerde producten.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the %1$s: %2$s.
nl-NL: Sorry, deze coupon is niet van toepassing op de %1$s: %2$s.

en: Spanish Orange
nl-NL: Spaans Oranje

en: Special
nl-NL: Speciaal

en: Spend at least %s
nl-NL: Besteed minstens %s

en: Spend up to %s
nl-NL: Besteed tot %s

en: Start this tour
nl-NL: Begin deze tour

en: Store Credit
nl-NL: Winkelkrediet

en: Store Credit / Gift Card Balance
nl-NL: Saldo winkeltegoed/cadeaubon

en: Store Credit / Gift Certificate
nl-NL: Store Credit / Cadeaubon

en: Store Credit / Gift Certificate sent successfully.
nl-NL: Store Credit / Cadeaubon succesvol verzonden.

en: Store Credit Used
nl-NL: Gebruikt winkelkrediet

en: Store Credit Used:
nl-NL: Gebruikt winkelkrediet:

en: Store Credit of
nl-NL: Winkelkrediet van

en: Store Credit's default behavior is auto-generate because, when using a store credit, it's balance keeps reducing. Therefore it should be uniquely created for every user automatically.
nl-NL: Store Credit's standaard gedrag is auto-generatie omdat, wanneer je een store credit gebruikt, het saldo steeds kleiner wordt. Daarom moet het voor elke gebruiker automatisch worden aangemaakt.

en: Store Credit/Gift Certificate
nl-NL: Winkelkrediet/cadeaubon

en: Store Credit/Gift Certificate - Coupon Data
nl-NL: Winkelkrediet/cadeaubon - Coupongegevens

en: Store Credit/Gift Certificate - Order Data
nl-NL: Winkelkrediet/cadeaubon - Bestelgegevens

en: Store Credit/Gift Certificate that are stored for customers via coupons. If erased, the customer will not be able to use the coupons.
nl-NL: Store Credit/cadeaubonnen die voor klanten worden opgeslagen via coupons. Als deze worden gewist, kan de klant de tegoedbonnen niet meer gebruiken.

en: Store Credit:
nl-NL: Winkelkrediet:

en: Store Credits
nl-NL: Credits opslaan

en: Store Credits / Gift Cards
nl-NL: Store Credits / Cadeaubonnen

en: Store credit
nl-NL: Winkelkrediet

en: Style 1
nl-NL: Stijl 1

en: Style 2
nl-NL: Stijl 2

en: Style 3
nl-NL: Stijl 3

en: Style 4
nl-NL: Stijl 4

en: Style 5
nl-NL: Stijl 5

en: Style 6
nl-NL: Stijl 6

en: Style for coupon in email.
nl-NL: Stijl voor coupon in e-mail.

en: Style for email
nl-NL: Stijl voor e-mail

en: Style for store notice
nl-NL: Stijl voor winkelaankondiging

en: Styles
nl-NL: Stijlen

en: Subject
nl-NL: Onderwerp

[ctx: Success message after updating payment method and validating coupons]
en: Payment method updated successfully, and coupons validated.
nl-NL: Betalingsmethode succesvol bijgewerkt en coupons gevalideerd.

[ctx: Success message when a product is added to the cart]
en: "%s" has been added to your cart.
nl-NL: "%s" is toegevoegd aan je winkelmandje.

en: Successfully
nl-NL: Succesvol

en: Successfully cleared WooCommerce Smart Coupons cache!
nl-NL: WooCommerce Smart Coupons cache succesvol gewist!

en: Successfully updated store credit refund details.
nl-NL: Restitutiegegevens van winkelkrediet succesvol bijgewerkt.

en: Suffix
nl-NL: Achtervoegsel

[ctx: Suffix for successful coupon notice]
en: has been applied to your cart.
nl-NL: is toegepast op je winkelwagen.

en: Super Savings!
nl-NL: Super besparingen!

en: Support
nl-NL: Ondersteuning

en: Sync of coupon data for coupon ID: %1$d failed. Reason: %2$s
nl-NL: Sync van coupongegevens voor coupon ID: %1$d mislukt. Reden: %2$s

en: Table %s deleted successfully.
nl-NL: Tabel %s is succesvol verwijderd.

en: Take a tour
nl-NL: Maak een rondleiding

en: Tax
nl-NL: Belasting

en: Taxonomy
nl-NL: Taxonomie

en: Taxonomy based restrictions
nl-NL: Beperkingen op basis van taxonomie

en: Thank you for installing WooCommerce Smart Coupons
nl-NL: Bedankt voor het installeren van WooCommerce Smart Coupons

en: The CSV must adhere to a specific format and include a header row.
nl-NL: De CSV moet voldoen aan een specifiek formaat en een header-rij bevatten.

en: The coupon code already exists
nl-NL: De couponcode bestaat al

en: The coupons will be sent to the recipients via email on the selected date & time
nl-NL: De coupons worden op de geselecteerde datum en tijd per e-mail naar de ontvangers gestuurd.

en: The database update runs in the background and may take some time. It's only for WooCommerce Smart Coupons plugin data and won't affect your existing data.
nl-NL: De database-update wordt op de achtergrond uitgevoerd en kan enige tijd duren. Het is alleen voor de gegevens van de WooCommerce Smart Coupons plugin en heeft geen invloed op je bestaande gegevens.

en: The file does not exist, please try again.
nl-NL: Het bestand bestaat niet, probeer het opnieuw.

en: The maximum discount this coupon can give on a cart.
nl-NL: De maximale korting die deze coupon kan geven op een winkelwagen.

en: The store credit will expire at 00:00:00 of this date.
nl-NL: Het tegoed vervalt om 00:00:00 van deze datum.

en: The title for coupon receiver details block.
nl-NL: De titel voor het blok met couponontvangstgegevens.

en: The value should not be greater than
nl-NL: De waarde mag niet groter zijn dan

en: The value should not be less than
nl-NL: De waarde mag niet lager zijn dan

en: There has been an error in sending %s.
nl-NL: Er is een fout opgetreden bij het verzenden van %s.

en: There has been an error in sending Store Credit / Gift Certificate.
nl-NL: Er is een fout opgetreden bij het verzenden van het Store Credit / Cadeaubon.

en: There is one file which is located inside the plugin. You can download the %1$s file from %2$s.
nl-NL: Er is een bestand dat zich in de plugin bevindt. Je kunt het %1$s bestand downloaden van %2$s.

en: These coupon/s will be given to customers who buy this product. The coupon code will be automatically sent to their email address on purchase.
nl-NL: Deze coupon(s) worden gegeven aan klanten die dit product kopen. De couponcode wordt bij aankoop automatisch naar het e-mailadres gestuurd.

en: This Week Only!
nl-NL: Alleen deze week!

en: This action will also refund all store credit applied to the order.
nl-NL: Bij deze actie wordt ook al het winkeltegoed terugbetaald dat op de bestelling is toegepast.

en: This coupon has pending emails to be sent. Deleting it will delete those emails also. Are you sure to delete this coupon?
nl-NL: Deze coupon heeft nog te verzenden e-mails. Als je de coupon verwijdert, worden deze e-mails ook verwijderd. Weet u zeker dat u deze coupon wilt verwijderen?

en: This coupon is not valid for selected shipping method.
nl-NL: Deze coupon is niet geldig voor geselecteerde verzendmethode.

en: This coupon is not valid for you.
nl-NL: Deze coupon is niet geldig voor jou.

en: This coupon is valid for the first order only.
nl-NL: Deze coupon is alleen geldig voor de eerste bestelling.

en: This form is displayed using a hook which is available in My Account template. Make sure your theme's my-account template contains all hooks required for that template. Update your theme if it is not updated.
nl-NL: Dit formulier wordt weergegeven met behulp van een haak die beschikbaar is in het sjabloon Mijn account. Zorg ervoor dat de sjabloon Mijn account van uw thema alle haken bevat die vereist zijn voor die sjabloon. Werk uw thema bij als het niet is bijgewerkt.

en: This guide will help you create gift cards, making it easy for your customers to purchase and redeem them, driving more sales and enhancing customer loyalty.
nl-NL: Deze gids helpt je bij het maken van cadeaubonnen, zodat je klanten ze gemakkelijk kunnen kopen en inwisselen, waardoor ze meer verkopen en loyaler worden.

en: This guide will show you how to create a compelling offer that encourages customers to buy Gift Cards at a significant discount, boosting your sales and customer engagement.
nl-NL: Deze gids laat je zien hoe je een aantrekkelijke aanbieding kunt maken die klanten aanmoedigt om Cadeaubonnen te kopen met een aanzienlijke korting, waardoor je verkoop en klantenbetrokkenheid een boost krijgen.

en: This guide will show you how to set up flexible store credit options, allowing your customers to purchase credit in any custom denominations to use in your store.
nl-NL: Deze handleiding laat zien hoe je flexibele winkeltegoedopties kunt instellen, zodat je klanten tegoed kunnen kopen in elke gewenste coupure om te gebruiken in je winkel.

en: This is a sample coupon
nl-NL: Dit is een voorbeeldcoupon

en: This is the heading above coupon details displayed on products that issue coupons.
nl-NL: Dit is de kop boven coupondetails die wordt weergegeven op producten waarvoor coupons worden uitgegeven.

en: This is the title for the list of available coupons, shown on Cart and Checkout pages.
nl-NL: Dit is de titel van de lijst met beschikbare kortingsbonnen die wordt weergegeven op de pagina's Winkelwagen en Afrekenen.

en: This is the total credit used.
nl-NL: Dit is het totale gebruikte krediet.

en: This is what will be shown instead of "Add to Cart" for products that sell %s.
nl-NL: Dit wordt getoond in plaats van "In Winkelwagen" voor producten die %s verkopen.

[ctx: This message is shown when the WooCommerce Smart Coupons database is not updated]
en: This feature is unavailable until the WooCommerce Smart Coupons database update is complete. Please update the WooCommerce Smart Coupons database to enable coupon expiry reminders.
nl-NL: Deze functie is niet beschikbaar totdat de update van de WooCommerce Smart Coupons-database is voltooid. Werk de WooCommerce Smart Coupons-database bij om herinneringen voor het verlopen van coupons in te schakelen.

en: This much quantity of each product, selected above, will be added to cart.
nl-NL: Deze hoeveelheid van elk product, hierboven geselecteerd, wordt toegevoegd aan de winkelwagen.

[ctx: This notice will be shown on the cart or the checkout page if the coupon is already applied.]
en: Coupon code "%s" already applied! Please add some products to the cart to see the discount.
nl-NL: Couponcode "%s" is al toegepast! Voeg enkele producten toe aan het winkelwagentje om de korting te zien.

[ctx: This notice will be shown on the cart or the checkout page if the coupon will be applied successfully.]
en: Coupon code "%s" applied successfully. Please add some products to the cart to see the discount.
nl-NL: Couponcode "%s" succesvol toegepast. Voeg enkele producten toe aan het winkelwagentje om de korting te zien.

en: This section shows settings that affects Smart Coupons' functionalities.
nl-NL: Dit gedeelte toont instellingen die de functionaliteit van Smart Coupons beïnvloeden.

en: This step-by-step guide will walk you through the process of setting up a BOGO deal, ensuring that your customers enjoy great value and keep coming back for more.
nl-NL: Deze stap-voor-stap gids leidt je door het proces van het opzetten van een BOGO-deal, zodat je klanten waar voor hun geld krijgen en blijven terugkomen voor meer.

en: This tool will clear the cache created by WooCommerce Smart Coupons.
nl-NL: Deze tool wist de cache die is aangemaakt door WooCommerce Smart Coupons.

en: This will be over soon! Hurry.
nl-NL: Dit zal snel voorbij zijn! Haast je.

en: This will be used when the setting "WooCommerce > Settings > Smart Coupons > Allow schedule sending of coupons?" is enabled. Available placeholders: %s.
nl-NL: Dit wordt gebruikt als de instelling "WooCommerce &gt; Instellingen &gt; Slimme coupons &gt; Geplande verzending van coupons toestaan?" is ingeschakeld. Beschikbare plaatsaanduidingen: %s.

en: Time after which coupon will be expired. This will work in conjunction with Coupon expiry date.
nl-NL: Tijd waarna de coupon verloopt. Dit werkt samen met de vervaldatum van de coupon.

[ctx: Timepicker on the admin side]
en: Choose Time
nl-NL: Kies tijd

[ctx: Timepicker on the admin side]
en: Done
nl-NL: Gedaan

[ctx: Timepicker on the admin side]
en: Hour
nl-NL: Uur

[ctx: Timepicker on the admin side]
en: Microsecond
nl-NL: Microseconde

[ctx: Timepicker on the admin side]
en: Millisecond
nl-NL: Milliseconde

[ctx: Timepicker on the admin side]
en: Minute
nl-NL: Minuut

[ctx: Timepicker on the admin side]
en: Now
nl-NL: Nu

[ctx: Timepicker on the admin side]
en: Second
nl-NL: Tweede

[ctx: Timepicker on the admin side]
en: Time
nl-NL: Tijd

[ctx: Timepicker on the admin side]
en: Time Zone
nl-NL: Tijdzone

[ctx: Timepicker on the frontend side]
en: Choose Time
nl-NL: Kies tijd

[ctx: Timepicker on the frontend side]
en: Done
nl-NL: Gedaan

[ctx: Timepicker on the frontend side]
en: Hour
nl-NL: Uur

[ctx: Timepicker on the frontend side]
en: Microsecond
nl-NL: Microseconde

[ctx: Timepicker on the frontend side]
en: Millisecond
nl-NL: Milliseconde

[ctx: Timepicker on the frontend side]
en: Minute
nl-NL: Minuut

[ctx: Timepicker on the frontend side]
en: Now
nl-NL: Nu

[ctx: Timepicker on the frontend side]
en: Second
nl-NL: Tweede

[ctx: Timepicker on the frontend side]
en: Time
nl-NL: Tijd

[ctx: Timepicker on the frontend side]
en: Time Zone
nl-NL: Tijdzone

en: Title
nl-NL: Titel

[ctx: Title for coupon column on the products page]
en: Linked coupons
nl-NL: Gekoppelde coupons

[ctx: Title for the combo coupons feature admin notice]
en: ✨ New Feature: 🤝 Combo Coupons!
nl-NL: ✨ Nieuwe functie: 🤝 Combinatiekortingsbonnen!

[ctx: Title for the combo coupons feature admin notice]
en: 📢 <strong>Update:</strong> We've enhanced the layout and controls under <strong>Coupon data → Usage restrictions → Smart Coupons: Restrictions </strong> to make editing smoother and more user-friendly.
nl-NL: <strong>Update:</strong> We hebben de lay-out en bediening verbeterd onder <strong>Coupongegevens → Gebruiksbeperkingen → Slimme coupons: Beperkingen </strong> om het bewerken soepeler en gebruiksvriendelijker te maken.

[ctx: Title for the new feature admin notice]
en: ✨ New Feature Alert!
nl-NL: Waarschuwing voor een nieuwe functie!

en: Title of available coupons list on My Account page.
nl-NL: Titel van de lijst met beschikbare coupons op de pagina Mijn account.

en: To redeem your discount click on the following coupon(s):
nl-NL: Om je korting te verzilveren klik je op de volgende coupon(s):

en: To redeem your discount use below coupon codes during checkout or copy and paste the below URL and hit enter in your browser
nl-NL: Om je korting te verzilveren gebruik je onderstaande coupon codes tijdens het afrekenen of kopieer en plak de onderstaande URL en druk op enter in je browser

en: To redeem your discount use below coupon codes during checkout or copy and paste the below URLs and hit enter in your browser
nl-NL: Om je korting te verzilveren, gebruik je onderstaande couponcodes tijdens het afrekenen of kopieer en plak je onderstaande URL's en druk je op enter in je browser

en: To redeem your discount use coupon code %s during checkout or click on the following coupon:
nl-NL: Om je korting te verzilveren, gebruik je couponcode %s tijdens het afrekenen of klik je op de volgende coupon:

en: To redeem your discount use coupon code %s during checkout or copy and paste the below URL and hit enter in your browser:
nl-NL: Gebruik couponcode %s tijdens het afrekenen of kopieer en plak de onderstaande URL en druk op enter in je browser om je korting te verzilveren:

en: Top Smart Coupons features
nl-NL: Topfuncties van Smart Coupons

en: Total Credit Amount
nl-NL: Totaal kredietbedrag

en: Tropical Dawn
nl-NL: Tropische dageraad

en: URL of coupon should be like this:
nl-NL: De URL van de coupon moet er als volgt uitzien:

en: Unauthorized
nl-NL: Ongeautoriseerd

en: Uncheck
nl-NL: Verwijder het vinkje van

en: Uncheck "Auto-generate" option in Store Credit is not saving? Is it always checked?
nl-NL: Deactiveer de optie "Automatisch genereren" in Store Credit wordt niet opgeslagen? Is deze altijd aangevinkt?

en: Unlimited discount
nl-NL: Onbeperkte korting

en: Update WooCommerce Smart Coupons database
nl-NL: WooCommerce Smart Coupons-database bijwerken

en: Update coupon category
nl-NL: Couponcategorie bijwerken

en: Update existing coupons
nl-NL: Bestaande coupons bijwerken

en: Upload file
nl-NL: Bestand uploaden

en: Usage Count
nl-NL: Gebruikstelling

en: Usage Limit
nl-NL: Gebruikslimiet

en: Usage Limit Per User
nl-NL: Gebruikslimiet per gebruiker

en: Use %s applied in first subscription order for subsequent renewals until credit reaches zero
nl-NL: Gebruik %s toegepast in de eerste abonnementsorder voor volgende verlengingen totdat het krediet nul bereikt

en: Use code
nl-NL: Gebruik code

en: Use code: %s
nl-NL: Gebruik code: %s

en: Use comma "," to separate multiple email addresses
nl-NL: Gebruik de komma "," om meerdere e-mailadressen te scheiden

en: Use gift card applied in first subscription order for subsequent renewals until credit reaches zero
nl-NL: Gebruik de cadeaubon die bij de eerste abonnementsbestelling is gebruikt voor de volgende verlengingen totdat het tegoed nul is

en: Used By
nl-NL: Gebruikt door

en: Used during coupon printing
nl-NL: Gebruikt tijdens het afdrukken van coupons

en: Used for variations
nl-NL: Gebruikt voor variaties

en: Used in orders
nl-NL: Gebruikt in bestellingen

en: User Role
nl-NL: Rol gebruiker

en: Valid for %s
nl-NL: Geldig voor %s

en: Valid for category %s | Valid for categories %s
nl-NL[0]: Geldig voor categorie %s

en: Valid on entire range of products. Buy anything in the store.
nl-NL: Geldig op het hele assortiment. Koop alles in de winkel.

en: Valid order status for auto-generating coupon
nl-NL: Geldige bestelstatus voor automatisch genereren coupon

en: Validate quantity of
nl-NL: Valideer de hoeveelheid van

en: Validity Suffix
nl-NL: Geldigheid Suffix

en: Value(s)
nl-NL: Waarde(n)

en: Velvet Flame
nl-NL: Fluwelen Vlam

en: View status
nl-NL: Bekijk status

en: Visible on the product page
nl-NL: Zichtbaar op de productpagina

en: Visit store
nl-NL: Winkel bezoeken

en: Visit store:
nl-NL: Bezoek de winkel:

[ctx: WP CRON has been disabled warning message]
en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
nl-NL: Opmerking: WP CRON is uitgeschakeld op je installatie, waardoor deze update mogelijk niet wordt voltooid.

en: We are processing coupons in background. Please wait before starting new process.
nl-NL: We verwerken coupons op de achtergrond. Wacht even voordat u een nieuw proces start.

en: We store these data so that we can process it for you whenever required.
nl-NL: We slaan deze gegevens op zodat we ze voor u kunnen verwerken wanneer dat nodig is.

en: Weeks
nl-NL: Weken

en: Welcome to Smart Coupons
nl-NL: Welkom bij Smart Coupons

en: What is Smart Coupons?
nl-NL: Wat is Smart Coupons?

en: What we access?
nl-NL: Waar hebben we toegang toe?

en: What we store & why?
nl-NL: Wat slaan we op en waarom?

en: What's the URL to a coupon, so it's automatically inserted when visiting?
nl-NL: Wat is de URL naar een coupon, zodat deze automatisch wordt ingevoegd bij een bezoek?

en: When checked, and applicable, this discount will apply automatically to the cart / order - without customer needing to know / use the coupon. Auto Apply is an excellent way to setup discount rules using Smart Coupons. Keep in mind that, at most 5 coupons / discounts will be auto applied on a cart / order.
nl-NL: Indien aangevinkt en van toepassing, wordt deze korting automatisch toegepast op de winkelwagen/bestelling - zonder dat de klant de coupon hoeft te kennen/gebruiken. Automatisch toepassen is een uitstekende manier om kortingsregels in te stellen met Smart Coupons. Houd er rekening mee dat maximaal 5 coupons/kortingen automatisch worden toegepast op een winkelwagen/bestelling.

en: When checked, and when this coupon is linked to a product, and when someone places an order containing such product: generates a copy of this coupon with all the settings, assigns a new coupon code and issues that newly generated coupon to the customer, to use in future order/s.
nl-NL: Indien aangevinkt, en wanneer deze coupon is gekoppeld aan een product, en wanneer iemand een bestelling plaatst die dit product bevat: genereert een kopie van deze coupon met alle instellingen, kent een nieuwe couponcode toe en geeft deze nieuw gegenereerde coupon uit aan de klant, om te gebruiken bij toekomstige bestellingen.

en: When checked, generated coupon's value will be same as product's price
nl-NL: Als deze optie is aangevinkt, is de waarde van de gegenereerde coupon gelijk aan de prijs van het product.

en: When checked, this coupon can be used only in a customer's very first order.
nl-NL: Indien aangevinkt, kan deze coupon alleen worden gebruikt bij de allereerste bestelling van een klant.

en: When checked, this coupon will be included for display on  cart / checkout / My Account pages - for all eligible customers.
nl-NL: Als deze optie is aangevinkt, wordt deze coupon weergegeven op de pagina's Winkelwagen / Afrekenen / Mijn account - voor alle klanten die hiervoor in aanmerking komen.

en: When enabled, each coupon will have the option to enable auto-apply for that coupon %s
nl-NL: Als deze optie is ingeschakeld, heeft elke coupon de optie om automatisch toepassen in te schakelen voor die coupon %s

en: When selling %1$s, if Regular and Sale price is found for the product, then coupon will be created with product's Regular Price but customer will pay product's Sale price. This setting will also make sure if any discount coupon is applied on the %2$s while purchasing, then customer will get %3$s in their picked price
nl-NL: Bij de verkoop van %1$s, als er een reguliere prijs en een uitverkoopprijs wordt gevonden voor het product, dan wordt er een coupon gemaakt met de reguliere prijs van het product, maar de klant betaalt de uitverkoopprijs van het product. Deze instelling zorgt er ook voor dat als er een kortingscoupon wordt toegepast op de %2$s tijdens de aankoop, de klant %3$s krijgt in de gekozen prijs.

en: When this coupon will be applied, selected products will be added to cart with set discount. If discount is not set, this coupon's discount will be applied to these products.
nl-NL: Wanneer deze coupon wordt toegepast, worden de geselecteerde producten toegevoegd aan de winkelwagen met de ingestelde korting. Als de korting niet is ingesteld, wordt de korting van deze coupon toegepast op deze producten.

en: When trying to add coupon/Smart Coupon, I get "Invalid post type" message.
nl-NL: Wanneer ik een coupon/Smart Coupon probeer toe te voegen, krijg ik het bericht "Ongeldig berichttype".

en: When you opt to allow people to buy %s of any amount, this label will be used.
nl-NL: Als je ervoor kiest om mensen %s van een willekeurig bedrag te laten kopen, wordt dit label gebruikt.

en: Which features of Smart Coupons work with Subscriptions?
nl-NL: Welke functies van Smart Coupons werken met Abonnementen?

en: While purchasing %s
nl-NL: Tijdens het kopen van %s

en: WooCommerce Account Connected
nl-NL: WooCommerce account aangesloten

en: WooCommerce Smart Coupons
nl-NL: WooCommerce Slimme Coupons

en: WooCommerce Subscriptions
nl-NL: WooCommerce Abonnementen

en: Worth
nl-NL: De moeite waard

en: Write a message
nl-NL: Schrijf een bericht

en: Years
nl-NL: Jaren

en: Yes, Smart Coupons does provide a feature for printing coupons. For more details, check this article: %s
nl-NL: Ja, Smart Coupons biedt een functie voor het afdrukken van coupons. Raadpleeg dit artikel voor meer informatie: %s

en: Yes, Smart Coupons does work with WooCommerce Subscriptions.
nl-NL: Ja, Smart Coupons werkt met WooCommerce Abonnementen.

en: You can also apply multiple coupon codes via a single URL. For example:
nl-NL: Je kunt ook meerdere couponcodes toepassen via één URL. Bijvoorbeeld:

en: You can continue with other work. But for bulk generating or importing new coupons, wait for the current process to complete.
nl-NL: Je kunt doorgaan met andere werkzaamheden. Maar voor het in bulk genereren of importeren van nieuwe coupons, moet je wachten tot het huidige proces is voltooid.

en: You can do this by overriding the email template.
nl-NL: Je kunt dit doen door de e-mailsjabloon te overschrijven.

en: You can give a coupon to your customer after every purchase, which can encourage them to purchase again from you.
nl-NL: Je kunt je klant na elke aankoop een coupon geven, wat hem kan aanmoedigen om opnieuw bij je te kopen.

en: You can resend them from order admin edit page.
nl-NL: Je kunt ze opnieuw verzenden via de pagina voor het bewerken van bestellingen.

en: You cannot add the same tax rate twice!
nl-NL: Je kunt niet twee keer hetzelfde belastingtarief toevoegen!

en: You don't want to miss this...
nl-NL: Dit wil je niet missen...

en: You got these coupons
nl-NL: Je hebt deze coupons

en: You got this %s
nl-NL: Je hebt dit %s

en: You got this gift card
nl-NL: Je hebt deze cadeaubon

en: You have received a
nl-NL: U hebt een

en: You have received a {coupon_type} {coupon_value}
nl-NL: U heeft een {coupon_type} {coupon_waarde}

en: You have received coupons.
nl-NL: Je hebt coupons ontvangen.

en: You have scheduled to send %1$d %2$s %3$s %4$s
nl-NL: U hebt gepland om %1$d %2$s %3$s %4$s te verzenden

en: You have scheduled to send %1$d %2$s to %3$s (%4$s)
nl-NL: U hebt gepland om %1$d %2$s naar %3$s te sturen (%4$s)

en: You have selected all items for refund. This action will also refund all applied store credit.
nl-NL: Je hebt alle artikelen geselecteerd voor restitutie. Met deze actie worden ook alle toegepaste winkeltegoeden terugbetaald.

en: You have successfully sent %1$d %2$s %3$s %4$s
nl-NL: U hebt %1$d %2$s %3$s %4$s met succes verzonden

en: You have successfully sent %1$d %2$s to %3$s (%4$s)
nl-NL: U hebt %1$d %2$s succesvol verzonden naar %3$s (%4$s)

en: You will get following coupon(s) when you buy this item
nl-NL: Je krijgt de volgende coupon(s) bij aankoop van dit artikel

en: You will get following coupon(s) when you buy this item:
nl-NL: Je krijgt de volgende coupon(s) bij aankoop van dit artikel:

en: Your cart does not meet the product quantity requirement.
nl-NL: Uw winkelwagentje voldoet niet aan de vereiste producthoeveelheid.

en: Your cart does not meet the quantity requirement.
nl-NL: Uw winkelwagentje voldoet niet aan de vereiste hoeveelheid.

en: Your cart should have a maximum of %1$d %2$s in total.
nl-NL: Uw winkelwagen mag maximaal %1$d %2$s bevatten.

en: Your cart should have a minimum of %1$d %2$s in total.
nl-NL: Uw winkelwagen moet minimaal %1$d %2$s in totaal hebben.

en: Your order contains coupons. What would you like to do?
nl-NL: Uw bestelling bevat kortingsbonnen. Wat wilt u doen?

en: Your order contains coupons. You will receive them after completion of this order.
nl-NL: Uw bestelling bevat kortingsbonnen. Je ontvangt ze na voltooiing van deze bestelling.

en: Your product has variations! Before changing the product type, it is a good idea to delete the variations to avoid errors in the stock reports.
nl-NL: Uw product heeft variaties! Voordat u het producttype wijzigt, is het een goed idee om de variaties te verwijderen om fouten in de voorraadrapporten te voorkomen.

en: [%1$s restricted with email: %2$s]
nl-NL: [%1$s beperkt met e-mail: %2$s]

[ctx: [Admin] WooCommerce > Status > Tools]
en: Delete Smart Coupons Custom Table
nl-NL: Aangepaste tabel Smart Coupons verwijderen

[ctx: [Admin] WooCommerce > Status > Tools]
en: Note:
nl-NL: Opmerking:

[ctx: [Admin] WooCommerce > Status > Tools]
en: Set "%s" Meta
nl-NL: Stel "%s" Meta

[ctx: [Admin] WooCommerce > Status > Tools]
en: Smart Coupons creates a custom table & fills it with existing coupon data in such a way that it can query coupons faster. This greatly improves some of the features of Smart Coupons. This tool will delete the Smart Coupons custom table - %s. But it will not affect any existing coupon's data. After deleting the custom table, you'll be shown a notice to update Smart Coupons database. This will help you regenerate Smart Coupons custom table. Please ensure the Smart Coupons database update process is completed before creating/updating/deleting any coupons
nl-NL: Smart Coupons maakt een aangepaste tabel en vult deze met bestaande coupongegevens, zodat coupons sneller kunnen worden opgevraagd. Dit verbetert een aantal functies van Smart Coupons aanzienlijk. Deze tool verwijdert de aangepaste tabel van Smart Coupons - %s. Maar dit heeft geen invloed op bestaande coupongegevens. Na het verwijderen van de aangepaste tabel krijg je een melding om de Smart Coupons-database bij te werken. Hiermee kun je de aangepaste tabel Smart Coupons opnieuw genereren. Zorg ervoor dat het bijwerkproces van de Smart Coupons-database is voltooid voordat je coupons aanmaakt/bijwerkt/verwijdert.

[ctx: [Admin] WooCommerce > Status > Tools]
en: Store Credit
nl-NL: Winkelkrediet

[ctx: [Admin] WooCommerce > Status > Tools]
en: This tool will set required meta for discount type "%s" (if needed).
nl-NL: Deze tool stelt vereiste meta in voor kortingstype "%s" (indien nodig).

[ctx: [Admin] WooCommerce > Status > Tools]
en: WooCommerce Smart Coupons &minus; "%s" meta
nl-NL: WooCommerce Smart Coupons - "%s" meta

[ctx: [Admin] WooCommerce > Status > Tools]
en: WooCommerce Smart Coupons &minus; Custom table
nl-NL: WooCommerce Smart Coupons - aangepaste tabel

en: [Read More]
nl-NL: [Lees meer]

en: added
nl-NL: toegevoegd

en: added & emailed
nl-NL: toegevoegd &amp; gemaild

[ctx: admin setting description]
en: Specify the number of days before the coupon expiry date when the reminder email should be sent to the customer. Leave blank for a reminder on the same expiry day.
nl-NL: Geef het aantal dagen vóór de vervaldatum van de coupon op wanneer de herinneringsmail naar de klant moet worden gestuurd. Laat leeg voor een herinnering op dezelfde vervaldag.

[ctx: admin setting title]
en: Send reminder X days before expiry
nl-NL: Verstuur herinnering X dagen voor vervaldatum

en: after issuance - instead of a fixed expiry date, and at "Expiry time" if set. (Only used for auto-generated coupons)
nl-NL: na uitgifte - in plaats van een vaste vervaldatum, en op "Vervaltijd" indien ingesteld. (Alleen gebruikt voor automatisch gegenereerde coupons)

en: all products
nl-NL: alle producten

en: and a lot more…
nl-NL: en nog veel meer...

en: and create your CSV based on that.
nl-NL: en maak op basis daarvan je CSV.

en: any amount
nl-NL: elk bedrag

en: auto generated
nl-NL: automatisch gegenereerd

en: billing address
nl-NL: factuuradres

[ctx: block description]
en: Displays Send coupon form.
nl-NL: Hiermee wordt het formulier voor het verzenden van coupons weergegeven.

[ctx: block description]
en: Displays available coupons.
nl-NL: Beschikbare coupons weergeven.

[ctx: block title]
en: Available coupons
nl-NL: Beschikbare coupons

[ctx: block title]
en: Send coupon form
nl-NL: Stuur couponformulier

[ctx: button text]
en: View status
nl-NL: Bekijk status

[ctx: coupon never expires]
en: Never expires
nl-NL: Verloopt nooit

en: each with quantity
nl-NL: elk met hoeveelheid

[ctx: email description]
en: Send a reminder email for coupons approaching expiry.
nl-NL: Stuur een herinneringse-mail voor coupons die bijna verlopen zijn.

[ctx: email heading]
en: Reminder: Your Coupon Are Expiring Soon
nl-NL: Herinnering: Uw coupon verloopt binnenkort

[ctx: email subject]
en: {site_title}: Your Coupon Are About to Expire!
nl-NL: {site_title}: Uw coupon is bijna verlopen!

[ctx: email title]
en: Smart Coupons - Coupon Expiry Reminder
nl-NL: Smart Coupons - Herinnering voor vervaldatum van coupons

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
nl-NL: Er zijn %qty% resultaten beschikbaar, gebruik de pijltoetsen omhoog en omlaag om te navigeren.

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
nl-NL: Laden mislukt

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
nl-NL: Meer resultaten laden...

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
nl-NL: Geen overeenkomsten gevonden

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
nl-NL: Er is één resultaat beschikbaar, druk op enter om het te selecteren.

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
nl-NL: Verwijder %qty% tekens

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
nl-NL: Verwijder 1 karakter

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
nl-NL: Voer %qty% of meer tekens in

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
nl-NL: Voer 1 of meer tekens in

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
nl-NL: Zoeken...

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
nl-NL: U kunt slechts %qty% items selecteren

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
nl-NL: U kunt slechts 1 item selecteren

[ctx: example number of days]
en: e.g., %s
nl-NL: bijv. %s

en: excludes -%s on tax
nl-NL: sluit -%s op belasting uit

[ctx: expiry email print coupon]
en: Print coupon
nl-NL: Coupon afdrukken

en: features.
nl-NL: functies.

en: for all products
nl-NL: voor alle producten

en: for entire purchase
nl-NL: voor gehele aankoop

en: for some products
nl-NL: voor sommige producten

en: from
nl-NL: van

en: generate
nl-NL: genereren

en: generated
nl-NL: gegenereerd

en: generated & sent
nl-NL: gegenereerd &amp; verzonden

en: get this & several other products at a huge discount
nl-NL: krijg deze &amp; verschillende andere producten met een enorme korting

en: here
nl-NL: hier

en: import
nl-NL: importeer

en: imported
nl-NL: geïmporteerd

en: in the background. You will be notified when it is completed.
nl-NL: op de achtergrond. Je krijgt een melding wanneer het is voltooid.

en: includes -%s on tax
nl-NL: bevat -%s op belasting

en: is active but it will only work with WooCommerce 3.0.0+.
nl-NL: is actief maar werkt alleen met WooCommerce 3.0.0+.

en: it to use
nl-NL: het te gebruiken

en: latest version of Smart Coupons
nl-NL: nieuwste versie van Smart Coupons

en: leaving a review
nl-NL: een recensie achterlaten

en: of
nl-NL: van

en: on
nl-NL: op

en: our support team
nl-NL: ons ondersteuningsteam

en: payment method | payment methods
nl-NL[0]: betaalmethode

en: plugin and then following steps listed
nl-NL: plugin en volg dan de volgende stappen

[ctx: scheduling coupon expiry info message]
en: %s is scheduling coupon expiry reminders in the background. This may take a few moments, so please be patient.
nl-NL: %s plant op de achtergrond herinneringen voor het verlopen van coupons. Dit kan enkele ogenblikken duren, dus wees geduldig.

en: sent
nl-NL: verzonden

en: shipping address
nl-NL: afleveradres

en: skipped
nl-NL: overgeslagen

en: so far?
nl-NL: tot nu toe?

en: some products
nl-NL: enkele producten

en: store credit
nl-NL: winkelkrediet

en: store credit / gift card
nl-NL: tegoedbon / cadeaubon

en: store credits
nl-NL: winkelkredieten

en: store credits / gift cards
nl-NL: winkelkredieten / cadeaubonnen

en: submit a ticket
nl-NL: een ticket indienen

[ctx: time unit]
en: days
nl-NL: dagen

en: to
nl-NL: naar

en: updated
nl-NL: bijgewerkt

en: updated & emailed
nl-NL: bijgewerkt &amp; gemaild

en: upto %s
nl-NL: tot %s

en: users can choose only one
nl-NL: gebruikers kunnen slechts één

en: variable but fixed amount
nl-NL: variabel maar vast bedrag

en: with discount of
nl-NL: met korting van

en: worth %1$s (%2$s)
nl-NL: de moeite waard %1$s (%2$s)

en: worth %1$s%% %2$s (%3$s)
nl-NL: waarde %1$s%%2$s (%3$s)

en: worth %1$s%% (%2$s)
nl-NL: waarde %1$s%% (%2$s)

en: worth %s
nl-NL: waarde %s

en: worth %s (for entire purchase)
nl-NL: ter waarde van %s (voor gehele aankoop)

en: your entire purchase
nl-NL: uw gehele aankoop

en: {coupon_type} has been successfully scheduled
nl-NL: {coupon_type} is succesvol ingepland

en: {coupon_type} sent successfully
nl-NL: {coupon_type} succesvol verzonden

en: {site_title}: Congratulations! You've received a {coupon_type} from {sender_name}
nl-NL: {site_title}: Gefeliciteerd! Je hebt een {coupon_type} ontvangen van {sender_name}

en: {site_title}: Congratulations! You've received coupons from {sender_name}
nl-NL: {site_title}: Gefeliciteerd! Je hebt coupons ontvangen van {sender_name}

en: {site_title}: {coupon_type} has been successfully scheduled
nl-NL: {site_title}: {coupon_type} is succesvol ingepland

en: {site_title}: {coupon_type} sent successfully
nl-NL: {site_title}: {coupon_type} succesvol verzonden
